Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 évesen elmenni egy prostihoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen elmenni egy prostihoz?

Figyelt kérdés
Egyik haverom (16 éves) el akar menni egy vidékilányos csajhoz. Mondtam neki hogy egyrészt a Btk. 2007-es 202/A. §-a büntetni rendel minden olyan személyt, aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel ellenszolgáltatás fejében szexuális kapcsolatot létesít a klienseket három évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegeti. Meg azt is mondtam hogy a lányok telefonjait lehallgatják, és a telefonszámát is megszerzik stb tehát ki tudják deríteni hogy még nincs 18 és abból baj lehet. Meg valami olyat magyarozott hogy nem saját kártyáról fog telefonálni. Mi sülhet ki ebből?

2015. júl. 10. 12:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

1. Többnél is voltam már soha nem kellett megemlítenem, hogy melyik oldalon találtam rá, ezt az oldal teszi ki magának önreklám címen :D


2.És ha le hallgatják ? Bele fogod mondani a telefonba, hogy "Szia, 16 éves vagyok Pista Jóska és mennék hozzád" ? Nem, plusz 10000%, hogy nem hallgatják le őket ezeknek csak valami feltöltő kártyás telefonjuk van amit vagy valaki ismerős nevén van vagy a strici nevén :D


3. Nem létezik ilyen, hogy sperma mintát keresnének meg semmi ilyesmi vagy nagyon nagy paranoiában szenvedsz vagy nem tudom mi baja lehet az agyadnak, de ha haverod is ilyen h*lye mint te ne is menjen :)

2015. júl. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Cimborám 16 évesen kibiciklizett a főút mellé, és a bokorban dugta meg a nem épp kívánatos dakota-lányt... Azaz van ennél lejjebb is!
2015. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Utolsó :'DDDDD
2015. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
57%
Aha a "haverod".
2015. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%

"ja, de ha lehallgatják a telót akkor az szívás... meg elmegy a sok nyomozó a csajhoz spermamintát keresni stb."


Tényleg megártott a sok CSI. Kezdjük azzal, hogy Magyarországon legális a prostitúció. Semmiféle bűncselekményt nem követsz el, ha prostihoz mész. Szóval miért kutakodna utánad a rendőrség?

2015. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány hüvelyében spermamintát találnak, akkor hozzá már nem akarok menni. Az óvszer nélküli szex tabu náluk.
2015. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%
dehogy hallgatják le :DD teljesen legális a prostitúció!Lányokat futtatni (stricik) a bűntetendő!ha ennyire paranoiás akkor meg ne közölje hogy 16.
2015. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallgatják le mert leszarják az ilyen kis köcsögöket. Amúgy vesz egy feltöltőkártyát és lebeszéli majd eldobja. Mindemellett hogyan bizonyítják, hogy fizetett a szexért. Rátörik az ajtót amikor előveszi a pénzt? 16 évesen már szexelhet önszántából.

Neked agyadra ment a sök tévézés meg netezés. Ha annyira félted a haverod akkor menj vele és várd meg kint közbe figyelj a gyanús rendőrszerű alakokra és riaszd ha szorul a hurok. :-)

2015. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

"Mondtam neki hogy egyrészt a Btk. 2007-es 202/A. §-a büntetni rendel minden olyan személyt, aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személlyel ellenszolgáltatás fejében szexuális kapcsolatot létesít a klienseket három évig terjedő szabadságvesztéssel fenyegeti."

Hát persze. Mi is szakasztott így szoktunk 40 éve a haverokkal dumálni.

2015. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
21%
Sz...r kamu. Tudjuk, hogy te vagy a haverod csak nem mered bevallani.
2015. júl. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!