Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az orál vagy maga szex az ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orál vagy maga szex az ami előbb bekövetkezik egy pár életében? Vagy egyszerre történik az egész?

Figyelt kérdés
Bőven 20 alatt vagyok (4) évvel/ fiú

2015. júl. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában az orál az korábban van

De vannak akik nem húzzák az időt és egy menetbe zavarják le mind kettőt vagy hagyják is az orált bár ha szűz a barátnőd akkor az utóbbit nem ajánlom.

2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk orál jóval hamarabb volt mint szex.
2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :)
2015. júl. 9. 22:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Orál :)
2015. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nalam oral hamarabb volt fel l evvel :)
2015. júl. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Kamasz koromban volt barátnőm, akivel kísérletezgettünk egymással és szépen lassan haladtunk. Mindez kettőnk 17-15 éves korában. Vele az orál hetekkel-hónapokkal előbb kezdődött mint maga a szex.


2. Volt lány az életemben, akivel az első alkalommal hogy láttam meztelenül, megtörtént minden. Orál, aztán utána egyből szex.


3. A mostani barátnőm sajnos elég félénk, visszafogott. Nem szereti az orált, de még azt sem nagyon ha kézzel érnek a puncijához. Vele már sokszor szexeltem, de szájjal még egyikünk sem ért a másik nemi szervéhez.

2015. júl. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!