Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még esély rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély rá?

Figyelt kérdés

Szakított velem, mert nem szeret. Van még esély arra, hogy keresni fog, mert hiányzom neki?

Sok veszekedés miatt szeretett ki belőlem, de én még mindig nagyon szeretem őt.


2015. júl. 9. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi (ki) miatt veszekedtetek?
2015. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Megcsalt, én pedig folyton felhoztam neki a múltat. Tudom, hogy mennyire megbánta, és bármit megtett volna, hogy megbocsássak, de sokszor feljött a téma.


Mielőtt szakítottunk, kiborult, hogy nem akar elveszíteni, aztán újra akartam kezdeni, akkor meg közölte, hogy nem szeret, nem akar már tőlem semmit.

2015. júl. 9. 12:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a hajót hagyni kell elmenni. Meg is csalt, nem is szeret... áhh, lesz még nála jobb.
2015. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az idő mindig segít. Ne legyél rámenős, ne akaszkodj rá, hagyj neki teret és időt, ha még érdekled, úgyis megkeres. Ha pedig nem, akkor javasolt neked is új kapcsolat után nézni. De azt azért gondold meg, hogy lehet, hogy csak indulatból mondta, vagy eleve hazudott, hogy szeret...A legrosszabb, hogy nem tudhatod, hogy mi játszódik le benne.
2015. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szeretett. Nagyon, olyanokat tett értem, amit más soha nem tett volna. Csak nem értem, hogy változhatott meg. :(
2015. júl. 9. 12:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Megcsalás egy csók volt részegen. Utána egyből sírva hívott, hogy mit tett. A világból is i akart futni. :(
2015. júl. 9. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát, akkor elég tetű dolog volt tőled ezt a kis semmiséget felhozni többször is. Szerintem.
2015. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is tudom, de nagyon fájt. Mindketten hibáztunk.
2015. júl. 9. 13:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi a fene fájhat egy részeg csókon annyira? Csak nem a birtoklási vágy? Más is hozzáért a te tulajdonodhoz?
2015. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért lássuk be, rohadtul nagy különbség van egy azonnal, sírva bevallott részeg csók és egy több hónapon (éven) át tartó, előre megfontolt szeretőtartás mellett, ahol a pali mindkét nőt hitegeti...
2015. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!