Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 34 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfi vagyok és imádoma szörös puncit! Ti, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Ma már volt egy kérdésem, ahol a válaszaitok alapján Megnyugodtam. Remélem most is meg fogtok nyugtatni. :) Jelenlegi páromnak szőrös a puncija, persze bizonyos mértékben fazonirozott, de nagyon retro... Nagyon bejön... Mikor először szexeltünk elrobnantam 1-2 perc alatt! De a környezetemben mindenki a csupasz pináról álmodik! Van itt olyan nő aki szőrös? És férfi akinek bejön ez?
2015. júl. 8. 18:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9, bocs, de mások ízlésének ekkora fikázása után a toleráns az utolsó szó, amivel jellemeznélek.

Amúgy bármilyen nehezen fér a fejedbe, 50 éve még minden férfi izgatónak találta a punciszőrt, és egy részük most is, a fiatalok között is. Engem is nagyon beindít. 24F

2015. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 DreamWeaver ***** válasza:
89%

Koma. Ha igaz, amit kérdeztél :D, akkor már két paraméterben egyezünk. :)


"Ha nektek jó az, hogy eltűnik a farkatok a női dzsungelben..." - húha, megtaláltuk a freudi komplexust. :) Nárcizmus. Önimádat.


"...és nyalás közben telemegy a szátok szőrrel, akkor egészségetekre..." - lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem soha nem ment tele a szám szőrrel nyalás közben, pedig orál-fan és bozont-fan vagyok. :) Nagyon fura. :)


"Én alapból gusztustalannak tartom a női szőrzetet (kar, hónalj, láb...), majd pont a nemi szervnél nem fog zavarni." - mert a nők nem egyenrangú emberi lények, mint a férfiak? A női test is szőrös. A nők szellemi képességei vetekszenek a férfiakéval. A nők is tudnak böfögni, f*ngani, az övék sem rózsaillatú... Az előítéletekkel nem tudok mit kezdeni. Arra mindenképpen jók, hogy az embernek nem kell hozzá használnia az eszét.


"Alapból toleráns vagyok másokkal, de rejtély számomra, hogy hogy lehet izgató a szőrös punci." - nem kell megértened, a férfiak számára miért izgató a szőrös punci. Tényleg nem kell. :) Neked a csupasz tetszik. Csupasz partnereket választasz. Snitt. De lécci..., ne nevezd Magad toleránsnak! :) Ez viccnek is rossz.

2015. júl. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejön a szőrös punci. Sőt, az sem zavar ha teljesen borotválatlan, nagy, sűrű. Eddig csak pár ilyet láttam, de az elmúlt 5 évben szinte már csak csupasszal találkoztam sajnos.

32/F

2015. júl. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16L vagyok, es szoros. Gondor, ha erdekel.
2015. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Imádom. 32F
2015. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő bejön. Mikor így, mikor úgy. Retro forever
2015. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!