Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet velem a baj? ( többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a baj? ( többi alul) ( L)

Figyelt kérdés

régóta használok tampont, 3 ujjamat fel tudom dugni a hüvelyembe és egy tárgyat is kicsit feltudtam dugni és szerintem még szűz vagyok miért lehet ez(ott van a hártya látni)

és nem volt valami jó érzés amikor a tárgyat kicsi feldugtam


2015. júl. 7. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy tampont használsz, vagy ujjazod magad, vagy feldugsz egy tárgyat még szűznek számítasz. Onnantól nem vagy szűz, ha szeretkezel valaki mással. Az hogy a szűzhártyádat láttad teljesen normális, tudod sok embernek szeretkezéskor is csak kitágul még jobban, és véglegesen csak szüléskor távolodik el. Ember függő.
2015. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj #1-es! Részben van csak igazad. Való igaz, hogy szűznek addig tekintenek amig n közösültél.

A szüzhártya.

Szinte mindenkinél más, a perforáciok rajta, a hártya rugalmassága.

Ezerszer elmondott dolog, hogy pk.-ul sportoláskor átszakadhat. Tehát első közösülésnél semmi problémát (fájdalnat, vérzést) nem okoz.

A másik véglet amikor olyan rugalmatlan, pici perforácios, hogy a nagyobb sérülés elkerülése végett és a jobb menstruácios vér ürülése érdekében orvosi beavatkozásra van szükség. Ezt ambulanciás eljárásban bemetszik.


Azt butaság kijelenteni, hogy "... véglegesen csak szüléskor távolodik el...".

1. Nem csak szüléskor.

2. Igen ritka! De feljegyeztek olyan orvosi esetet, amikor szülés után is megmaradt.

2015. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!