Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Oda kerültünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Oda kerültünk hogy Orál Szex és én eddig gyorsan "játszottam" a farkammal, és most barátnőm lassan csinálja aztán 2 órán át csinálta és semmi. Elzsibbadt és mereven állt, de nem tudtam elmenni.

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg mi jó neked. Szerinted ha az ember lánynak születik akkor automatikusan kell tudnia szopni?
2015. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adj neki instrukciókat kozban. Hogy csinalja
2015. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Néma gyereknek az anyja se...

Szólj neki,hogy csinálja durvábban,gyorsabban.

2015. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóltam neki, viszont nem bírja sokáig azt a tempót ;)
2015. júl. 5. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az gáz. egy haverom szoktatta rá magát arra, hogy tiszta izomból verte, ez azzal járt, hogy másként nem tudott elmenni, csak ha a csajnak is olyan karja volt, mint Swartzeneggernek. Próbálj meg valahogy magadnak változtatni ezen, mert nem fogsz jól kijönni belőle.
2015. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szóltam neki, viszont nem bírja sokáig azt a tempót ;)"


Őszintén szólva azt is csodálom, ha bármilyen tempóban bírja két órán keresztül.


(Ha esetleg kíváncsi vagy rá, hogy milyen érzés az állkapcsodnak, akkor érdemes kipróbálnod egy hasonló méretű, tisztára mosott saláta cukkinin. :-)


Szerintem tuti még jobban tudnád értékelni utána az igyekezetét.

2015. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer 45 percig csináltam, nem gyorsan, változó tempóban, de ha még öt percig kellett volna csinálni, biztos maradandó károsodást szenvedek. Beszélni nem tudtam utána, nem hogy enni.
2015. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Iranyitsd ot h mit szeretsz
2015. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!