Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex lesz, ha elmegyek hozzá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex lesz, ha elmegyek hozzá?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem neten egy nővel. Többi mint 10 évvel idősebb mint én, először nem is tudtunk egymásról semmit, ezt sem. Aztán elkezdtünk ismerkedni, nem csak beszélgetni és nem zavarta a korkülönbség. Sokat beszéltünk a szexről, küldünk egymásnak képeket is, dicsérte milyen jó testem van. Én megmondtam, hogy kivertem a képeire. Pár nappal később felvetette, hogy meglátogathatnám. Elég messze lakik, de azt mondta ott aludhatok, majd ő is úgy időzíti a szabadságát.

Nem akarok tőle rákérdezni, de szerintetek számítsak arra hogy megdughatom?


2015. júl. 4. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát reméljük ,hogy igen ,de a legjobb lenne ha nem számítasz semmire csak mész.

Mert ha nagyon beleéled magad és nem lesz semmi akkor az nagy csalódásként fog érni.

2015. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lesz szex. De ne légy már olyan idétlen. Ha már beszéltél szexről vele akkor ezt nyugodtan kérdezd meg. Vagy mondd meg neki. Felnőtt emberek ezt megszokták beszélni.
2015. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:
igen meg
2015. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hany eves vagy
2015. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
18, ő 35.
2015. júl. 4. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ő egy emberkereskedő, óvatosan! XD

hány éves vagy amúgy?

2015. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt ,hogy csináltad öreg?

ha ez tényleg így van akkor te egy király vagy! :D

2015. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy még gyerek vagyok. Hát ezért megmutattam neki mi tesz férfivá és azóta úgy is kezel:D
2015. júl. 4. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:
hát mutasd meg itt is mi tesz férfivá? :D 23/L :D
2015. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szex lett..?
2015. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!