Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem engedem, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem engedem, hogy a parom a szajaval elegitsen ki mikor vagyom ra?

Figyelt kérdés

18 evesen az elso kapcsolatomnal abszolut elveztuk egymast de miutan szakitottunk a tobbi partneremnek nem engedtem..

A ferjemet nagyon szeretem jo is a szexualis eletunk de valahogy neki sem engedtem az elejen es sajnos ez mar rutinna valt meg sem probalja..

Viszont en egyre jobban vagyom ra de valahogy kialakult bennem egy gatlas amiert nem engedem neki.. Fogalmam sincs mit tegyek ellene?

Van aki hasonlo helyzetben volt vagy van es tudnatom tanacsot adni, hogyan engedjem el magam?

Igazabol mindig attol felek, hogy nincs jo illatom vagy jo izem fene tudja pedig apolt vagyok es tiszta szerintem semmi gond nincs ezzel csak az agyammal:))



2015. júl. 4. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fordítva működik, akkor kipróbálhatnád franciázás közben! :-)
2015. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dobj be szex előtt két felest, oldja a gátlásokat.
2015. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld elengedni magad, és képzeld oda eleinte az első barátodat, akivel jó volt.
2015. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd én meghipnotizállak. Ma este ha hazamész azonnal teljesen meztelenre vetkőzöl és a pasid arcát ráfeszíted a pinádra. Egész úton azt hajtogatod magadban, hogy kinyalatom magamat.

Holnap visszajössz ide és beszámolsz a fejleményekről.

Most elmehetsz.

2015. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!