Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden pasi szereti a "kemény"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi szereti a "kemény" szexet?

Figyelt kérdés

amikor olyan gyorsan ütemesen vadul meg orál szex közben is

minden pasinak tetszik?


kort is írjatok légyszi


2015. júl. 3. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nekem igen, bejön :)

19/F

2015. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek, de nekem igen. 27/F
2015. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
igen,20F
2015. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.35F
2015. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 WalterWhite. ***** válasza:
Hangulatfüggő. Kapcsolat elején nem merném keményen megdöngetni a barátnőmet, mert nem tudom hogy mik a pontos vágyai, félnék hogy megijed, de ha már felszabadultak vagyunk, akkor hajrá :)
2015. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.18/f
2015. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább összebújósan szeretem, mert a kemény engem eléggé megizzaszt...nem gusztusos, amikor izzadt testet fogdos a lány, netán még csöpög is rá a verejték. 18/F
2015. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem gusztusos, amikor izzadt testet fogdos a lány, netán még csöpög is rá a verejték"


Ízlések és pofonok. A "lány" korosztályból már kinőttem, de én szeretem megizzasztani a Páromat, akkor is szeretem a testét fogdosni, ha csatakos, és nem tartom gusztustalannak, ha összetapadunk az izzadságtól. :-)

2015. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19:22


Te nem vagy normális...

2015. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9


Lehet, hogy nem, de legalább kánikulában is élvezem a szexet, évente kb. egyszer "fáj a fejem" olyankor, amikor a Párom kezdeményez, és "nem normális" létemre meglepően jól elboldogulok az életben. :-))

2015. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!