Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj a szexmánia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a szexmánia?

Figyelt kérdés

Általában negatívumként nyilatkoznak róla, hogy "szexmániás".


De ha a szexmánia mellett van egy embernek normális élete, tehát dolgozik, sportol, és okos is, mert kívülről fújja a homéroszi eposzokat, miért baj, ha naponta akár 3-szor is csinálja?


Talán beteg lesz tőle?


:D


2015. júl. 3. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt, inkább előny.
2015. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez csak annak baj, aki nem tudja csinálni. :) Hol gond ez? Sehol. Ez remek!
2015. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodom, hogy talán a prűd emberek, akik nagy mértékben antiszociálisak terjeszthették el ezt a nézetet, vagy az irigyek, akik nem tudnak kivel dugni.
2015. júl. 3. 15:35
 4/12 anonim ***** válasza:
A szexmánia nem negatívum, a nimfománia...na az már igen.
2015. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A nimfománia, ha jól tudom, betegség? És nem is jó, mert a nő nem tud kielégülni. (Javítsatok ki, ha tévedek.)
2015. júl. 3. 15:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért,mert nehéz hasonló párt találni. Tényleg nem lenne probléma,ha olyan párja lenne mindenkinek,akivel maximálisan kiélheti a vágyait,akár napi 8x is!
2015. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
A szexmánia természetes dolog. Az már nem, hogy valaki összefekszik 200 emberrel. Legyen akár férfi, akár nő. 21/F
2015. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez attól függ, az emberek mennyire vonzódnak egymáshoz.


Ha valakinek olyan párja van, aki nem feltétlenül az ideálja, mert csak az anyagik miatt jött össze vele, csak azért, mert nem talált jobbat, akkor érthető, hogy nem akarja vele mindig.


De ha két ember tökéletesen megfelel egymásnak külsőre, szerintem ott lesz napi több szex is.

2015. júl. 3. 15:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem kevered a szexfüggőséggel. Az, ha valaki nagy szexuális étvágyú, önmagában még nem baj. Viszont ha a szexuális kielégülés hajszolása hátráltatja a normál életvitelben (pl. munkavégzés, sport, kikapcsolódás, alvás, társas kapcsolatok elhanyagolásával jár), az már betegség.
2015. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Előző, igazad van, összekevertem :D


A kérdés egyébként eredetleg a párkapcsolatokra vonatkozott, de ha már szóba került a dolog, szerintem az nem baj, ha valaki összefekszik 200 emberrel.


Mármint, ha az közös megegyezés alapján történik, tehát tisztázzák, hogy mit akarnak egymástól, és nem ártanak vele másoknak.

2015. júl. 3. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!