Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éheztetnétek magatokat vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éheztetnétek magatokat vagy felvállalnátok a testeteket, ha az túl nőies lenne és nem egy mai vékony, törékeny modell alkat?

Figyelt kérdés

Kérem a rosszindulatú kommenteket mellőzni, tényleg csak a véleményetekre vagyok kíváncsi. Szóval adott egy lány nagy mellel, nagy, kerek fenékkel, nem az a tipikus mai trendi modell alkatú lány, amilyen többségében rohangál Budapesten. Rendszeresen sportol, feszesít, azonban sosem lesz olyan alkat, mint a többség. A fiúk csak azt mondják, "dugnám", de kapcsolatra inkább a vékony, kislányos alkatú lányokat választják, ami divatos.

Mit tennétek? Elfogadnátok magatokat így, csak rejtegetnétek, vagy addig éheztetnétek, míg eltűnnek a formáitok és nem tűntök ki a tömegből ezekkel a veletek született abnormális idomokkal?


[link]


2015. júl. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

En ilyen vagyok, igyekszem fogyni es,tirnazok hogy csinosodjak De nem akarok gebe Lenni inkabb felvallalom es buszken setalok az utcan.

18/L

2015. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Estienne ***** válasza:
Többnyire az ilyen lányok széles csipőcsonttal születnek, és hiába éhezteti magát, a csont nem lesz kisebb. Baromság is próbálkozni vele... De ezt csak úgy megemlítettem.
2015. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
éheztettem magam már a testalkatom miatt, voltam 48 kg és nem tűntek el a medencecsontjaim. egy életen át rejtegetnem kell magam, de nem bánom, legalább már merek enni és ez az egy örömöm maradt :D :D :D
2015. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Estienne ***** válasza:

Széles medencével is lehet jól kinézni, bár genetikailag az anyagcsere miatt valamivel nehezebb, de nem lehetetlen. De attól, hogy valakinek széles a csipője, attól még lehet tökéletes alakja. Csak el kell vonatkoztatni a mai média által sugalt ideáltól.


[link]

2015. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!