Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A házasoknak milyen a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasoknak milyen a szex?

Figyelt kérdés
Én itt azokra gondolok, akik már 10-20 éve házasok, akik 10-20 éve ugyan azzal a nővel vannak. Nem nyűg néha? Úgy értem... Van egy film amit imádsz, megnézed, 2x-3x-4x, de 20. szorra már nem olyan mint elsőre, és csak megy lefelé az egész. Ilyen lenne a házaséletes szex is?

2015. júl. 3. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Unalmas lehet...
2015. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a legtöbb házasságban nincs sex

vagy ha van akkor mindkét fél mással csinálja

2015. júl. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor meg miért hisztiznek a megcsalás miatt? :D


Meg mi értelme a házasságnak akkor? Ahogy a szexet, úgy egymást is megunják. :D

2015. júl. 3. 02:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Van szex, csak nem minden nap. Olyan, mint amikor jól megmasszírozom a hátát, csak sokkal kellemesebb. :-)

De én sem hiszem, hogy az embernek egy életre meg kéne vonnia magától az egyéb élvezeteket, miután megházasodott. A szerencsésebbek már előtte kiélték magukat, de nem mindenki van ezzel így.

2015. júl. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igaz mi mèg csak 8 ève vagyunk együtt a fèrjemmel, de sokat szexelünk és nagyon jókat. Igazàból szerintem a kulcsszó a vàltozatossàg. Mi elèg nyitottak vagyunk mindendèle újdonsàgra, mindig ki tudunk talàlni valami újat, izgalmasat. Ha annyira szeretsz valakit, hogy összehàzasodsz vele, tehàt meghozol egy olyan döntèst, hogy vele szeretnèd leèlni az èleted akkor a szexuàlis vàgy sem múlik el könnyen, bár a monotonitàssal ezt is el lehet hosszútàvon rontani.
2015. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl az 50-en kicsit ritka. De ettől eltekintve szuper. Persze ehhez meg kell találni az igazit, ami nem könnyű játék. Ugyanis a szerelem nagy játékos. Amíg tart, elhiteti veled, hogy most találtad meg a mindent elsöprő, minden törvényt felülíró szerelmet. Aztán amikor végetér, egyszer csak rájössz, hogy bolhafing volt az egész. Vihar a biliben. Szóval keresni kell!
2015. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól látod,egyre unalmasabb.Inkább közösségnek mondható.Vagy kevés a szex,vagy mással van.Sokan hevesen tiltakoznak,de sok a képmutatás benne.
2015. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!