Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz pasik, nektek is próbálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasik, nektek is próbáltak már a haverok/ismerősők nőt intézni?

Figyelt kérdés
...1 menetre de valamiért sose jöt össze?

2015. júl. 1. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Probáltak :D De aztán magam intéztem a dolgot :D Igazából úgy is a jó, milyen már az hogy valaki intéz neked... annyiból befizethetnek egy hivatásoshoz és akkor intézve vagy... :D
2015. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na meg mindig azt kell hallgatni, hogy,: Miért nincs nőd? Nem tudsz felszedni egyet? Mekkora egy luzer vagy. (Valaki más is hallgatja ezt?) Meg mikor szextéma van a haverokkal: én ezt dugtam, én azt stb...
2015. júl. 1. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet h próbáltak már... lehetséges :D :D de nem igazán sikerült nekik korábban. velem biztos nem beszélték meg. Bár ma már más lenne az eredmény úgy hiszem :P :)
2015. júl. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, senki sem hiszi el, aki valaha is látott már élőben, hogy lenne olyan lány, aki lefeküdne velem, mivel alacsony vagyok és ocsmány. Szóval felejtős, hogy valaha is szexelni fogok.
2015. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen pontos a leírás... Az, hogy "valamiért sose jött össze" az rendszerint azért volt, mert csak ígérgetett...
2015. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a mai világban a szex a teljesítményről szól. Le kell tojni magasról, hogy mit mondanak. Emelkedj felül, és hallgass a saját érzéseidre.

Nekem 26 éves koromig nem volt senkim. Az már tényleg sok volt, de úgy érzem, hogy te még messze vagy ettől.


42F

2015. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Iiiiiiiismered Ted-et ?
2015. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem ugy próbáltak ,hogy beszéltek a csajjal, elém állították. -Kell neked? Itt van, beszélj vele. Hát még nekem kellet ,,könyörögni'' persze sikertelenül.
2015. júl. 1. 21:51
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Sosem próbáltak. Ismertek a barátaim annyira hogy tudják, kivárom az igazit és csak vele fekszem le. Így is lett :-)
2015. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
még jo hogy nincsenek haverjaim se
2015. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!