Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor tudom hogy elértem e az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudom hogy elértem e az orgazmust önkielégitésnél? Amikor már nem bírom tovább vagy már nem izgat tovább?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt egyszerűen érzed. Elég egyértelműen csap át rajtad az élvezet hulláma. Bizsergés, kis szédülés, feszít lent, fent a fejedben.

Viszont nem derül ki, hogy fiú vagy, vagy lány? Korodat meg lehet tudni? Mióta önkielégítesz? Eddig mit éreztél közben?

2015. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha így kérdezed, akkor sanszos, hogy még sose élted át. Lehet, hogy még túl fiatal vagy, vagy valamit nem jól csinálsz. Légy türelmes magaddal, ha egyszer eléred, onnantól kezdve tudni fogod.
2015. júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen lehet hogy tényleg az a baj hogy még nem értem el azt a pontot. Az első kommentelő kérdésére válaszolva lányvagyok 18 éves . Csak egyszer voltam fiuval de akkor inkább fájt mint hogy élvezném..
2015. júl. 1. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet, ha magadnak csinálod? Természetes, hogy az első alkalommal fáj és nem élvezed. De csak csináltad már magadnak. Akkor sem sikerült?
2015. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha orgazmusod lesz azt tudni fogod.
2015. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!