Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti manapság mát nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti manapság mát nem szólítottok le egy lányt az utcán aki bejön nektek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 14:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer csináltam ezt. Aki nem, az fél a reakcióktól és nem tudja kezelni az ismeretlen helyzeteket, mint hogy egy teljesen idegennel beszélni úgy, hogy ne legyen unalmas.És az se árt, ha valaki magabiztos, ebből megintcsak kevésvan.
2015. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer kinyitottam az ajtót egy lánynak, és mondta hogy bocsi van barátom. Rá is csaptam a hálátlan kis ri bancra
2015. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
meg egyszer facebookon ráirtam egy lány ismerősömre, hogy szia :) . Erre visszaírja hogy bocsi, van barátom. Én meg: csak köszöntem, nem azt kértem hogy sz opjál le uristen xdd. Azóta nem beszélünk
2015. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem az utcán nem, ott a legtöbben sietnek, mennek valahová, sietnek céljuk van nem szeretik a legtöbben ha megállítják őket. Maximum akkor ha látom h betér egy üzletbe.
2015. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Én szoktam, de akit kinézek sajnos 10/9 esetben idősebb nálam 1-2 évvel, és amíg neki ez nem lenne probléma, én valamiért irtózom az idősebb nőktől :[

16/F

2015. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Tegnap egy Laoszból érkezett lányt pillantottam meg, amint rengeteg csomaggal bandukolt a leendő kolija irányába.

Leszólítottam, átvettem a csomagjait és elkísértem a kolihoz, közben végig beszélgetünk.

Nagyon örült és hálás volt a segítségnek és ő mondta, hogy szívesen találkozna még velem. Én is vele, holott teljesen ismeretlenek voltunk egymásnak.

Nekem nagyon tetszik és úgy tűnik lesz belőle valami.


Szóval a válaszom:igen. Leszólítok egy lányt, ha az tetszik.

2015. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!