Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Komolyan megbocsathata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Komolyan megbocsathatatlan, ha baratotok mindig elfelejti honap/evfordulot?

Figyelt kérdés
Ket eve vagyunk egyutt, de o ragaszkodik hozza, hogy unnepeljunk meg minden honapfurdulot (minek??) es en mindig elfelejtem. Az evfordulot meg foleg. Azt se tudom, milyen evszak van olyankor. Mikor megismerkedtunk arra emlekszem hogy esett a ho. Tehat olyan novemvertol februarig (talan) tarto idoszakban johettunk ossze valamikor. De miert olyan fontos ez? Mert amugy szeretem, es sokszor csak ugy veszek neki viragot, vagy meghivom valahova.

2015. júl. 1. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne légy már ilyen papucs. Ha te nem akarod megünnepelni, mondd meg neki.
2015. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hónapfordulót ünnepelni szerintem kicsit túlzás, viszont az szerintem is gáz, hogy nem emlékszel az évfordulótokra. Ha neki fontos, akkor legalább az évfordulót észben tarthatnád. Amúgy meg miért nem beszélitek meg? Tudod, a jó kapcsolat alapja a kommunikáció.
2015. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az évfordulót megértem, csinálj magadnak telefonra emlékeztetőt vagy valami. De a hónapfordulót az ilyen 13éves lányok szokták ünnepelni, mert a legtöbb kapcsolatuk 1-2hét után végetér:D
2015. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek a kapcsolatuk elején úgymond megbeszélnek,vagy kijelölnek egy napot,ami fordulópont a számukra,onnan számítják a kapcsolatukat. A barátnőd nem gondoskodott róla,hogy megjegyezd azt az egy számot,ami nem nehéz,de egy fontos dátum a kapcsolatban,kb mint egy születésnap. És ilyen szempontból az évfordulót nem illik elfelejteni. A hónapfordulót mi kb szóban elintézzük,reggel mondom,hogy "Boldog hónapfordulót szivem" és ennyi. 18/L
2015. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy van ez, mint a kisgyereknél, 1 évig hónapokban számolod a "korát", utána meg évente ünnepled. Barátom mindig emlékszik rá magától, mindig van valami üzenet, amivel megemlékezünk erről a napról. Pl egy sms, vagy én most rendes levelet küldtem neki. Semmi csöpögés, csak pár sor. Azt megértem, hogy két év után a hónapokat már tényleg nem akarod számolni, de hogy az évek se érdekeljenek... A saját szülinapod sem érdekel? Ez olyan emberi szokás, hogy vannak ünnepnapok, amikor évfordulókat ünnepel, és számot vet fejben, mik történtek ennyi vagy annyi idő alatt. Egy kapcsolat szempontjából nem a legfontosabb, de azért elég fontos dolog. Szerintem.

Telefonodba beírhatod, nem nagy kunszt. Annyit mondasz a barátnődnek aznap, hogy boldog év/hónapfordulót, és soha nem lesz egy rossz szava többé.

2015. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!