Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen az amikor szex közbe van orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Régen csomószor masztiztam de amióta van szexuális kapcsolatom azóta nem igazán hiányzik. És még szex közbe soha nem jutottam el az orgazmusig mert amikor elkezdeném élvezni, azt érzem mintha hirtelen nagyon kellene pisilnem és így nem merem folytatni mert írtó ciki lenne ha odapisilnék és ilyenkor mindig abba marad a szex. És utánna már nem is nagyon érzem, hogy pisilnem kellene. Nektek ugyanolyan érzés a masztizás és a szexbéli orgazmus? Nálam akkor ez akarna lenne az orgazmus és ilyenkor nyugodtan folytassam a partneremmel vagy mit tegyek? 17/L
2015. jún. 30. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de szerintem próbáld meg hogy nem álltok olyankor meg, szerintem az lesz az :)
2015. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzés teljesen normális orgazmus előtt. Folytassátok nyugodtan,mert a medence izmaid megfeszülnek orgazmus közben,nem fogsz tudni bepisilni. Merülj bele az érzésbe, fogd fel úgy,mint egy átmeneti állapotot,ne pedig mint egy kellemetlen érzést. Ha kikapcsolod az agyad,a pisilési inger érzete átvált orgazmusba. ;) 18/L
2015. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor pubertás tájékán először volt orgazmus közeli érzésem, akkor még fogalmam sem volt róla, hogy mi az, és azt hittem, csak nagyon kell pisilnem. A második, vagy harmadik ilyen eset után már volt orgazmusom, és akkor esett le a tantusz, hogy ez nem pisilési inger. Azóta nem szoktam összetéveszteni a kettőt.

Szóval nyugodtan engedd el magad, nem fogsz bepisilni.

2015. júl. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!