Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Húszas éveink elején vagyunk mindketten, és már hónapok óta kb. heti 1 szex, lassan már annyi sem az átlag. Amikor összejöttünk mindketten elsők voltunk egymásnak. Ekkor heti kb 4-5 szex volt és ez elég is volt mindkettőnknek. Persze már kérdeztem, hogy mi a gond, miért nem akar, de ő csak annyit mond, hogy nincsen kedve most. Mióta összejöttünk kicsit változott a külsőm, eleinte elég komolyan csináltam a testépítést és elég jó formám volt, de nem voltam boldog. Azóta beláttam, hogy nem a külső tesz boldoggá és kicsit a belső felé fordultam és vesztettem persze a formámból elég sokat és növesztettem egy kis pocakot, de most már tudom élvezni az életet és boldog vagyok. Persze ezt csak mellékesnek írtam, de kérdeztem barátnőmet, hogy az e a gond, hogy már nem vagyok nagyon kigyúrt és a külsőm kicsit leépült. Ő mondta, hogy ez nem gond. A hajhullásom ami már több éve tart most kezd jobban látszódni, és egy kisebb, nem műthető rendellenesség miatt pár éven belül el fogom veszíteni az egyik első fogam, bár ezek engem nem zavarnak, de azért valahogy mégis úgy érzem, hogy a barátnőm ezek miatt nem kíván, akárhogy hangoztatja, hogy ezek nem gondok. A ti véleményetekre is kíváncsi vagyok, köszönöm, hogy végigolvastad a válaszom.

2015. jún. 30. 22:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy még csak 1 éve leszünk együtt nemsokára.
2015. jún. 30. 22:17
 2/9 RRR ***** válasza:
100%

picit felszínes a nőd

megismert egy kigyúrt hapsit,

most meg egy kopaszodó,pocakos mandula van vele

ő erre nem gerjed

ez van

2015. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért arra kiváncsi lennék hogy az a kicsit leadtad magad az tényleg olyan "kicsit" lehet csak te látod igy.

Kövezzetek meg, ne engem is zavarna ha a barátomnak hamarosan nem lenne elöl foga. Nagyon is. Nem lehet müfog esetleg vagy valami?

Vagy esetleg figyelsz rá szex közben? Lehet hogy nem eléggé.

Vagy az is lehet hogy rád unt( ez nem a te hibád!) mivel elsök vagytok egymásnak.

Vagy az is lehet hogy félre kur. Mi nem tudhatjuk csak találggatásokat vázolhatunk fel.

21L

2015. jún. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A műfog beültetése kicsit komplikált lenne és kockázatos is ebben az esetben, ha valaki kíváncsi a teljes történetre leírom neki privátban csak jelezze, de mivel nem a kérdéshez tartozik ide nem írom :)
2015. jún. 30. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:

A kapcsolatok nagyon nagy része kifingik 1,5 év után.

A tietek egy kicsit gyorsabban. Majd jön új lány...


Hány évesek vagytok?

2015. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 és 22
2015. jún. 30. 22:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez igaz h a kapcsolatom nagy resze igy lesz. Na de nem ennyi idosen.

Nekem volt egy parkapcsolatom aminek nemreg lett vege ot ev utan es mi heti szinten ugyanugy kivantuk egymast legalabb negyszer...

Szoval nem itt lehet gond.

Csajnak vlmi nem tetszik.. 23N

2015. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szerintem sokkal több van mögötte mint a külsőd. A kapcsolatok legfontosabb pontja a kommunikáció. Legyél kicsit agresszívabb (NE fizikálisan) és próbáld rávenni hogy elmondja mi az igazi gondja.


De lehet hogy tényleg nincs hozzá kedve. Sok minden befolyásolja a libidót - stressz, környezeti változások, érzelem változások. A szex a normális kapcsolatoknak sosem lehet az első eleme. Lehet anélkül is élni, főleg ha szeretitek egymás társaságát csak úgy szimplán. Valamint nagyon fontos hogy sose erőltesd a szexet. Minél jobban próbál valaki unszolni rá mikor nem akarod, annál jobban fogsz tőle elzárkózni.


Persze fiatalok is vagytok, lehet kialudt a láng - ezt viszont valószínűleg érzed is, ha így van. De remélem sikerül megoldanotok :)


22/L

2015. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sok dolog miatt nem akarhat veled szexelni. Sok minden összejátszhat. Csak egy pár alapvető, általános dolog: unalmas veled a szex; kinézett magának mást; hazudik arról, hogy őt nem zavarják a dolgaid, mert nem akar megbántani; olyan dolgokat teszel/mondasz amik kiábrándították... Nem tudhatjuk. Nem ismerjük a kapcsolatotokat. Ha tébyleg úgy érzed, hogy nem a külsőddel van gondja, akkor lehet, hogy tartanotok kéne este egy nagy őszinte beszélgetést, mert valami biztos bántja vagy zavarja.

Személyes példa: a volt párom rengeteg gyerekes dolgot művelt. Flegmán beszélt hozzám, állandóan besértődött valamin, stb. Nem tudtam rá férfiként tekinteni, nem is kívántam már. Ki akar szexelni egy kisfiúval? Pedig mi is nagy szerelemmel indultunk...

2015. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!