Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy ennyire és így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire és így vágyom a szexre?

Figyelt kérdés

Szinte csak arra tudok gondolni. Igaz, még szűz vagyok. Többször majdnem megtörtént, de a velem egykorú srácok valahogy sosem vonzottak igazán, inkább a 40 körüli férfiak, akikkel nem hozott össze a sors. Viszont félek ez nem normális és valami baj van velem :/

19L


2015. jún. 30. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj veled?
2015. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

apakomplexus

Én szívesen elveszem a szüzességed igaz csak 23 vagyok de befestem őszre a hajam ha segít :D

2015. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2015. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rogton indul a peovat aradat ahol kapsz negyven eveseket :)

Nincs ezzel gond max annyi h jopar ev mulva ok mar oregek lesznek te meg meg mindig nagyon foatal! 23n

2015. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
igen normális, a 40es pasikhoz vonzodás is az lehet még a te korodban, de nem ajánlom hogy ilyenekkel kezdj
2015. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem különlegesség... Szóval a szexéhes, saját korosztályában sikertelen pasik tömege fog rád indulni...
2015. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
miert kell neked idos pasi? miertnem jobb egy 23 eves?
2015. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

talán csak érzelmi és értelmi érettségre vágysz a férfiaknál. nekem azért nem volt sok kapcsolatom, mert én meg túl érett vagyok a kortársaimhoz képest

24F

2015. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!