Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek csak erre kell a nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek csak erre kell a nő?

Figyelt kérdés

Szinte az összes haverom azt mondta, hogy nekik nem kellenének cicanadrágos, köldökig kivágott felsős, szolizott ribi, esetleg csak dugásra, erre mind olyannal jön össze! Az egyiket kérdőre is vontam, hogy miért, és zavartan ennyit mondott, hogy jó végigvonulni vele az utcán, utána meg egy csomó olyan dolgot sorolt fel, ami szexszel kapcsolatos, hogy sok mindent megenged, meg már tapasztalt.

És most ez jó kérdés, hogy egy szűz lány hogy lesz tapasztalt, ha a férfiaknak csak a szex kell és a ribik.

Miért szidjátok a ribiket, ha úgyis az kell nektek? Vagy pont ezért? MErt féltékenyek vagytok, ha nem kaphatjátok meg őket? Bár egy ribit ki nem kap meg... Miért vagytok ennyire felszínesek?

Meg hogy mutogatni az utcán... nektek ennyi? Ennyiből áll egy kapcsolat? Ez azért durva...


2015. jún. 30. 09:26
1 2 3
 11/22 Noren1989 ***** válasza:
2015. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Arra még nem gondoltál esetleg, hogy a stílusod miatt nem kellesz senkinek?
2015. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%

4es vagyok!

De nem értem miért támadod azt aki cicanadrágot visel? Egy szép tunikával igazán tud nöies és csinos lenni nem krvás. Egyáltalán nincs ki benne a nunci.

Én pl azért használom mert ezerszer kényelmesebb mint a farmernadrág.

:) 21L

2015. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
Gratulálok kérdező! Ez itt az általánosítás felsőfoka. A barátaid felszínes divatmajmok, ezért minden férfi az. Néhány ribi cicanadrágot visel, ezért mindenki az, aki ilyet hord.
2015. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%
Aranyos a kerdezo. Hogy lazad mar. :D Nyugi mar, nem ez szamit nekunk, ertelmesebb pasiknak. Majd lesz tapasztalatod, csak gyakorolni kell a kapcsolatban. :) Ne puffogj, orulj, mert nyar van. :)
2015. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

hát, nem tudom kérdező, én a környezetemben nem ezt tapasztalom. értelmes helyeken ez nem így megy :D ha bizonyos IQ szint (meg jó jó EQ) feletti férfiakat nézel, nekik nem ez kell, amit leírtál. nem tudom milyen haverjaid vannak, de ha a barátnőiket nem csupán az öltözködésük alapján ítélted meg, hanem belsőleg üres, buta libák, akiknek egyetlen értékük a testük, akkor a haverjaid is pont olyan buta egyedek, mint ők :D

és ugyebár madarat tolláról...te barátkozol velük :D


ha meg csupán öltözködés alapján ítélsz..hát gratulálok. pl én is szeretek haspólót, rövid sortokat (na nem a seggkivillanós fajtából azért) meg magassarkút hordani, és bár szoliba nem járok, a kertben napoztatom magam, hogy szép barna legyek :D

és nem, nem vagyok ribi. eddig összesen 2 barátom volt, mindkettő komoly kapcsolat volt.


egyébként ugyanezt kicsit más verzióban le szoktam írni azoknál a kérdéseknél is, ahol a pasik szidják a nőket, hogy nekik mi kell :D (csak a pénz, agyatlan izomagyak/cicafiúk..)

tényleg nem értem ezt az egészet, én nem egy elszigetelt helyen élek (jó jó persze, nem Budapest) de itt is sokféle ember előfordul, de ez csak a kisebbség, akikről itt megy a rinya folyton :D

2015. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Fejezd már be a rinyálást bmeg. Persze ha a másik csaj vonzók, sikeresebb a fasziknál, nem játssza az elérhetetlent, akkor csakis r...bang meg k..rva. Persze te tökéletes vagy igaz? Higy legyél tapasztalt? Válogatsd meg jobban kikkel kerülsz kapcsolatba és ne a primitív, felnyírt hajú parasztokra gerjedj. Ja, hogy ők az izgik. Egy sértett, hisztis kislány vagy, akit lesz...rnak a menő gyerekek és most itt vered a nyálad. Az meg, higy ki a felszínes, abba tényleg ne Menjünk már bele.
2015. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
Én szeretlek!
2015. jún. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

17-es csak annyi, hogy engem rohadtul nem a felnyírta hajó gyerekek indítanak be. :) Inkább az átlag, akik átlagosan öltözködnek, nem pint felsőben szaladgálnak, sőt, a nagy izmoktól meg hnyingerem van. Mármint nincs bajom az izmos pasikkal, csak nekem nem jön be. Úgyhogy ez a beszólásod nem volt "nyerő".

ÉS elérhetetlent játszani...? Ez hogy jött ide?

Lehet, hogy én általánosítottam, de te is egy képzelt személlyel replikázol. :)


Azok a nők, akik meg mindenüket kiteszik, szerintem ne lepődjenek meg azon, ha ribinek nézik. Nem tudtam, hogy manapság az igényes öltözködés az azt jelenti, hogy kirakja seggét és a mellét és a hasát az a bizonyos egyed.

2015. jún. 30. 19:18
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
De ha öket ribinek nézik azzal neked mi a bajod? Örülj neki többen állnak melletted hogy ök ribik. Ennyi:D
2015. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!