Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális elélvezés ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális elélvezés ez?

Figyelt kérdés
Kiegyensúlyozott párkapcsolatban élünk barátnőmmel, kb egy éve sex közben történt először, hogy a heréim nem a herezacskóban voltak szeretkezés közben, hanem a hímvessző felett 2 oldalon 1-1 centire. Csak előjáték és szex közben van ez, egyébként normálisan a helyükön vannak. Világ életemben egy kimért, visszafogott, idővel feminin férfi voltam, lettem, de ez a jelenség ... a sima elélvezéshez képest mérhetetlenül jobb. Necces, hogy folyton előváladék csurog belőlem és sokszor nem tudom kontrollálni magam, kéjes hangokat adok ki, van hogy a könnyem is kicsordul. Barátnőm a hangomtól ettől még jobban "bevadul", amúgy Ő ezt imádja, látom. 3-4x is el tudok menni, "rövid időn belül". Sex után pedig percekig remegnek az ujjaim kezemen, lábamon. Ez mennyire normális?

2015. jún. 29. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!

Nem mindenki egyformán élvez el!

Az agy megtanul "velünk együtt élvezni"!

A csajoknál még nagyobb a szórás!

2015. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mutathatnál róla képet milyen az,amikor felvándorolnak a heréid. Nem Hallottam még ilyet
2015. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"a heréim nem a herezacskóban voltak szeretkezés közben, hanem a hímvessző felett 2 oldalon 1-1 centire"


MIAFASZVAN???

2015. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orgazmus előtt a herék megemelkednek. Nálad ez nagyobb mértékű lehet, de ne aggódj, ez teljesen normális.
2015. jún. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt így furcsa leírni, főleg ha tudnám mi is ez egész pontosan. :) Hasonló kérdést, bejegyzést találtam (csak nekem mind2vel ugyanez):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__8..

Ez előjátékkor vagy szinte a sex elején megtörténik már magától. Tehát a heréid nem a zacskódban vannak, hanem magától felmegy a hímvessződ mellé. Illetve picit fölé 2 oldalról. Ilyenkor egy feszítő érzést érzek, de minél erősebben feszít annál jobban áll a farkam és elhagyom az eszem. Önkontroll kikapcsol. Egyébként pont ez a rész ütődik a Női testtel is és ettől még jobban .. (nem tudom jól elmondani.) Van hogy elélvezés után is percekkel is csak "áll". Ha elvesztem ez a sexuális "gerjedést", akkor a herék is vissza "lecsúsznak" a helyükre. De hogy minőségre és mennyiségre is sokkal-sokkal jobb egy szipla 1-2 órás sexnél az biztos! :) Mellesleg nagyon-nagyon szeretem a páromat, arra is gondoltam lehet ez miatt van.

2015. jún. 29. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!