Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan talaljak ra a megfelelo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan talaljak ra a megfelelo lanyra?

Figyelt kérdés
Fel eve, hogy egy lannyal vege lett, azota nem tudom, hogy mihez kezdjek. Alkalmiak vannak, de nem talalok olyat, aki kulsore es belsore az idealom( okos, talpraesett, baratsagos, nyitott es nem egy olcso partyri..nc). Mar regota elveszi az idom az egyetemhez valo felkeszules, de vegre szeretnek ismerkedni, mit ajanlotok erre a celra? (Budapesten persze)
2015. jún. 29. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
az alkalmiakat add ide nekem :D a rendes lányokat meg könyvtárban megtalálod a polcon ;)
2015. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan. Miert mondasz ilyet kedves elso?!

Ensem vagyok kaphato alkalmira. De ha van pasim akk az agyban egy gatlastalan r*b*nc vagyok ... De parkapcsolatra vagyok. Es nem konyvtarban a polcon talalhatnak ram a pasik ..23N

2015. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor hol ? :D nem is számít, inkább hogy hová :D Ágyam vár :DDDDDDDD pontosabban párkapcsolat :D
2015. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!