Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglepi! Mit ajánlotok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepi! Mit ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátom nemsokára 18 éves lesz :) és ugyanabban a hónapban lesz a fél éves fordulónk :) mit ajánlotok mivel lepjem meg? /légyszi értelmes válaszokat, a szexualitás jelen van a kapcsolatunkban/


Egy izgatott lány :D



2015. jún. 28. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy lángoló puncival.
2015. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy minőségi whiskynek örülnék.
2015. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Furulyáz neki egyet és még ingyen is van.

(Nem viccelek)

2015. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami támpont?
2015. jún. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 és #3 az alapból tervben volt :D # köszi jó ötlet :)
2015. jún. 28. 20:47
 6/9 anonim ***** válasza:

A Szopásra gondoltam én is ,de hogy azért kreatívak legyünk szerintem ,valami szerepjáték csak úgy spontán amiről nem tud. Rendőrnéni ,vagy diáklány vagy ami éppen jól esik.

Biztos lenne egy két jó ötleted erre. :)

2015. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2015. jún. 28. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyedben kibérelnék egy éjszakára egy kis motelt, ahol előzőleg elrejtenék egy csomó szexi cuccot. Elhívnám valahová borozgatni, beszélgetni, és ha már eléggé becsiccsentettetek, vissza a motelba, fel a tűsarkú, a combfix, és az ízléses csipke fehérnemű, és az Is this real című számra nyomnék neki egy olyan sztriptízt hogy tátva maradjon a szája. Aztán letérdelnék a szék elé, amin ül, és addig szopogatnám a farkát amíg nem bírna magával és ott helyben megdugna. :)
2015. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyit akarsz rákölteni:) De privátba küldök neked linket, ha pesti vagy hol tudsz órákra/éjjelre kibérelni helyet olcsón. Egyébként öltözz csinosan, mondjuk egy szexi harisnya ruci, meg főzz neki finit/süss tortát, aztán vacsi előtt, közben, után is mehet a menet.
2015. jún. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!