Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért járnak a férfiak dominák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak a férfiak dominákhoz?

Figyelt kérdés
A megalázáson kívül szerettek félni is a dominától,vagy egyszerűen az tetszik ha csodálhatjátok?
2015. jún. 28. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő, bár nem járok senkihez ilyenért.
2015. jún. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez ettől azért jóval összetettebb.
2015. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es fejtsd ki
2015. jún. 28. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nem járok dominákhoz! rajtam aztán nem uralkodhat még egy nő sem! szerintem rosszul sülne el a dolog!
2015. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A leírásban szerintem jól fejtetted ki kérdező. Mindkettő igaz.
2015. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Izgató a kiszolgáltatott, alárendelt helyzet, a végletekig felizgulás, majd ki nem elégülés, izgató vágyni úgy egy nőre, hogy tudod hogy nem kaphatod meg, van akit maga a konkrét fájdalom, vagy egy-egy szituáció (teszem azt lábimádat, vagy légzéskontroll vagy akármi) vonz, egyesek felső vezetők és így szeretnének "kontrasztot" vinni az életükbe, stb.


#2-es voltam

2015. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én lehet, elmennék ilyen nőhöz (ha egyáltalán), de nekem eléggé speciális igényem lenne, ha mégis belemennék.

Miért kérdezed egyébként? Lány vagy és nem érted a párod?

2015. jún. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszer azt olvastam, hogy olyan férfiak mennek dominákhoz, akik eleve vezetői pozícióban vannak, és mivel ők dirigálnak a munkahelyeiken, ez nem biztos, hogy a közéletben szimpi nekik, és inkább a fordított, tehát az alárendelt szerepet szeretik. Ezért mennek dominákhoz pl. a munkamániás vezetők, akiknek nincs családjuk.

Úgymond szeretik, ha őket is megalázzák.

2015. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!