Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a lányok, hogy egy csúnya és alacsony férfinak egyáltalán nincsen szexuális vágya?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a külseje miatt soha sem fog tudni még csak csókolózni sem egy lánnyal? Attól még, hogy soha nem lehet benne részem én nagyon vágyom rá.

2015. jún. 28. 12:48
1 2
 1/13 Zsani90 válasza:
Mert ezt hiszik? Szerintem inkább nem tartják vonzónak és sajnálatból pedig nem közelednek. Ez persze nem mindenkire igaz, mert biztos, hogy sok lányt érdekelnél, csak még nem találtad meg.
2015. jún. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miert gondolod, hogy a lanyok azt hiszik, hogy neked nincs szexualis vagyad merthogy esetleg ronda vagy?

Tudjak, hogy neked is vannak szexualis vagyaid...persze, hogy vannak ...de ez nem jelenti automatikusan azt, hogy akkor le is kell, hogy fekudjenek veled nem?

Te is tudod, hogy a melegeknek is vannak szexualis vagyaik...megsem fekszel le veluk mivel nem tartasz vonzonak szexualisan egy ferfi testet...azok a lanyok pedig nem tartjak a te tested vonzonak.

2015. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A külsőségek sokkal könnyebben megváltoztathatók és előnyössé tehetők, de a belső tulajdonságok jobbá tételéhez nagyon erősen meg kell küzdeni.

Az élet nagy igazsága, hogy a szépség mulandó.

2015. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hiszik azt, egyszerűen csak nem tekintenek embernek.
2015. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jobban éreznéd magad, ha jótékonysági alapon lefeküdnénk veled?


Na ugye, hogy nem :)


Sokkal nagyobb reward lesz, ha az esetleg nem túl előnyös tulajdonságaid ellenére/ azok mellett találsz magadnak párt. Gondolj erre :)

2015. jún. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5: 28 vagyok már, bármilyen szánalmas is egy jótékonysági szex is több, mint amire egész életemben hivatott vagyok a lányok terén.
2015. jún. 28. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire gáz a helyzet, miért nem gyűjtesz "fizetős barátnőre?"


Netes ismerkedés?



Azért, nem a középkorban vagyunk:)


Vagy pl. megteszel mindent azért, hogy a "csúnya, alacsony " állapotodból elmozdulj. Nyilván nem leszel magas, klasszikus portréjú adonisz, ha nem annak születtél, de pl. edzés, sportolás a testfelépítésnek ÉS!! az önbecsülésnek is jót tesz.


Elégedett leszel tőle- és hidd el, egy magával barátságban lévő embert jobban kedvel az ellenkező nem, mint a búbánatos gyászhuszárokat.


Mondjuk, azzal tisztában kell lenned, hogy nem csak a gazella testű menőlányok körében kell keresgetned, hanem a penészvirág könyvmolyok és a 80 kilós mini-ursulák felé is nyitnod kell.


Amúgy, ahogy öregszel, egyre nagyobb %-os esélyed van arra, hogy találsz egy nőt magad mellé ( korcsoport eloszlásban idősödve több a nők száma)


Plusz azért a csalódott, elvált 30as anyukák jó része már nem a külső alapján ítél.


De tanácsolom, hogy elkeseredett csajozás helyett próbálj meg egyedül boldog lenni- a boldog ember, mint írtam: vonzóbb! :)

2015. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A prostizás azért klasszisokkal alatta van a szánalomszexnek. Annyira viszont igényes vagyok magamra, hogy ne vegyem igénybe fizetős lányok szolgáltatásait.


Ismerkedem neten és élőben is, de sehol semmi. Eddig csak visszautasításokat kaptam egész életemben. 43 éves korban egyenlítődik ki a férfiak és nők aránya. Addig meg nem szeretnék várni.


Mellesleg én a szép lányokat kivéve mindenkinél próbálkozom.


Az ember egyedül meg nem lehet boldog. Itt a nyár, szívesen mennék strandra, de egyedül nevetséges.

2015. jún. 28. 20:08
 9/13 anonim ***** válasza:

" Az ember egyedül nem lehet boldog"

- itt a fő problémád szerintem :)


A boldogságért tenni kell. Úgy sosem fogsz boldog lenni, ha elkeseredetten várod a téged kegyeibe fogadó hercegnőt. A boldogságot nem egy másik emberben kell keresni. persze szép és jó, ha meg tudod osztani valakivel a boldogságodat, de maga a boldogság nem fakadhat egy másik emberből ( kivétel, ha a másik ember a tulajdon gyereked)


Hobbik, sportolás, túrázás, olvasás.....stb stb.. saját magad elfogadása.---> amint ez meglesz, be fogsz csajozni, hidd el :)

2015. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"szívesen mennék strandra"


Ha szívesen mennél és boldoggá tenne, menj. Ki nem sz***rja le más véleményét?

Komolyan, olyan emberek "szánalma" miatt maradsz otthon, akik SOHA az életben nem fognak többé látni? Sőt, 2 perccel később el is felejtenek?


Szedd össze magad és menj strandolni, ha azt szeretnéd :)

2015. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!