Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám felejthetetlenné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám felejthetetlenné tenni?

Figyelt kérdés
Első alkalomra készülünk, már nagyon kívánom őt. Mindkettonknek abszolut elso alkalom lesz. Pár otletet vagy tanacsot, amivel garantaltan oromet tudok okozni a baratnomnek, szivesen elfogadnek. Koszonom
2015. jún. 27. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Elégítsd ki.
2015. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na ne mond komolyan? Ez eszembe se jutott :D
2015. jún. 27. 17:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok előjáték!! Ettől nem csak hogy ellazul, de nagyon fontos ahhoz is, hogy a lehető legkevesebb fájdalmat okozd neki a behatolás során. Sok-sok ujjazás és sok-sok nyalás által elég tág lesz és elég nedves is.

Egyébként voltak már szexuális tevékenységeitek, tehát pettingeltetek már, kielégítettétek már egymást kézzel-szájjal?

2015. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom masodik. Az a baj hogy nem nagyon csinaltunk meg semmi hasonlot pedig mar 4 honaposak leszunk. Vagyis , egyszer mar probalkoztunk ,akkor reszemrol (en csinaltam) volt oral, de nem tartott sokaig. Nem szeretnek fajdalmat okozni neki, ettol tartok leginkabb.
2015. jún. 27. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek fényében én elsősorban azt ajánlom, hogy ne rögtön a szexeléssel kezdjetek! Először néhány alkalommal ne legyen még szex, csak kézzel-szájjal kényeztessétek egymást kölcsönösen! Így megismeritek egymás testét, kialakul köztetek a megfelelő szexualitás, amire rá lehet építeni a konkrét aktust is. Így az első szex során már nem kell aggódnotok, már könnyen megy egymás felizgatása, ingerlése, és el tudjátok majd engedni magatokat mindketten :)
2015. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van, mivel bár ő már nagyon felizgult, és akarta hogy szexeljünk is, én azonban nem annyira. Na, vagyis butaságot írok mert igen, csak nagyon paráztam és csak nem akart működni odalent a dolog..
2015. jún. 27. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezért kellene először máshogy kielégíteni egymást :) Egyébként ő is izgatott téged, vagy csak te őt? Mert ha te nem kaptál tőle elegendő ingerlést, nem csoda, hogy izgultál és gondok voltak :)
2015. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő nem izgatott engem. Egyébként működött volna, máskor nem volt gond, sőt ha csak rá gondolok, beindulok. Csak fizikai inger kellett volna, szólni nem akartam mert ő is tapasztalatlan. Meg ugye én is, és valahogy "furcsának" képzeltem azt mondani hogy csináljon valamit..
2015. jún. 27. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig nincs semmi ciki ebben! Beszélgessetek a szexről, a vágyaitokról, bátran kérd meg valamire, vagy vezesd rá, hogy neked mi lenne jó! Senki sem gondolatolvasó :)
2015. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze tudom, csak én amúgy is visszahúzódóbb vagyok, és amit eddig nem írtam, 22 éves. Tehát nem éppen szokványos, hogy eddig még nem volt közöm nőhöz, így ezek a dolgok nekem még nem egyértelműek.
2015. jún. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!