Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok? Mennyire vállalod fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Mennyire vállalod fel hogy masztizol?

Figyelt kérdés
Lányok?Mennyire ismeritek be hogy maszturbáltok ha valaki rákérdez?Mennyire tudtok jól hazudni?kor?

2015. jún. 27. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en nagyon titkolom, csak egy ismerosnek mondtam el eddig, pedig pl. tegnap is kerdeztek, de tagadtam
2015. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért kérdezne rá bárki? perverz elmebetegnek nézném

15/L

2015. jún. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szokott szóba jönni és eddig majdnem minden csaj letagadta :P
2015. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy mennyire vállalom fel?? Mindenki szokott masztizni akár fiú akár lány.. Az is hülye aki ilyeneket kérdez!!
2015. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eddig élőben még senki nem kérdezett rá, pontosabban egyszer régebben anyukám, de tagadtam. :P Ha bárki megkérdezné, most is ugyanúgy letagadnám, nem merném bevallani. Szerintem még barátnőnek se, bár ez attól is függene, hogy épp milyen passzban/helyzetben vagyok, vagyunk. Ha viszont neten kérdeznek rá ismeretlenek pl. itt gyk-n, akkor megírom, hogy szoktam (de itt nyilván teljesen más).

19/L

2015. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem titkolom senki elől, de nem vagyok hajlandó akárkivel ilyesmiről beszélgetni. Szóval ha valaki rákérdezne, nem tagadnám, de nem is válaszolnék. Semmi köze hozzá alapvetően.
2015. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha éppen nincs más, akkor szoktam. Nem is titkolom, bár senki sem kérdezte meg senki csak úgy. Elég életidegen téma, hogy "szép időnk volt ma, nem? Amúgy szoktál masztizni?" Akikkel meg intim kapcsolatban voltam, ott meg más a helyzet.

22

2015. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy, mint ha valaki megkérdezné, hogy reggeliztem-e vagy mostam-e fogat reggeli után, bizonyára válaszolnék neki, de külön táblán mindezt nem írnám ki a nyakamba.

A természetes és általános emberi dolgokban nem látok semmi furcsát vagy meghökkentőt. Ezek a dolgok leginkább a túlságosan fiatalkorú fiúkat izgatják, mert még nem volt idejük rácsodálkozni a világra.

2015. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

teljesen normális, alap dolog. :D ha valaki kérdezi, és nem egy random idegen, mondom, hogy persze, ahogyan te is :D


ha már elmúlt az ember 15, amikor ez vicces és cikis téma, mégis miért kellene róla pirulva hazudni? :D


20/L

2015. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normalis dolog :) 23N
2015. jún. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!