Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan pasiktól kédeznék akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasiktól kédeznék akik kifejezetten szeretnek puncit nyalni?

Figyelt kérdés
Mit tennètek ha a baràtnőtöknek egy betegsèg következtèben (vagyis a rà szedett gyógyszer mellèkhatàsakènt) iszonyatosan savanyú lenne a hüvelyvàladèka, de olyan szinten mint az ecet? Megpróbàlnàtok megszokni? Vagy inkàbb hanyagolnàtol az oràlis szexet? Ebben az esetben nem hiànyizna? Esetleg van akinèl vàló ok is lenne egy ilyen dolog?
2015. jún. 27. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Én hanyagolnám.. Hiányozna de na..
2015. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Élete végéig szednie kellene a gyógyszert vagy csak egy ideig?

Biztos meg lehetne oldani valahogy, mondjuk ízesített síkosítótval.

2015. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, tetszik a kreatív problèmamegoldás :) Amúgy ha nem is èlete vègèig de èvekig az tuti...
2015. jún. 27. 10:26
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos az ilyen drasztikus változás , meggátolna , hogy ebben az állapotban tovább folytassam az orális szexet, bármennyire is szeretem. Gondolj bele, ha pl. a párod farka valami gyógyszer mellékhatástól "iszonyatosan rossz ízű lenne" ,..bármennyire is szereted , valószínű, hogy képtelen lennél továbbra is orálisan kényeztetni.

Az általad említett esetben én ott látnék megoldást , hogy a gyógyszert valami olyannal kiváltani aminek nincs ilyen durva mellékhatása. Ezek a gyógyszer mellékhatások sok esetben amúgy is iszonyatosan sok egyéb problémát is okoznak.

2015. jún. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem hiszem h ecet erősségű savanyú tudna lenni. de ha nem zavarja a fintorom akkor nyalhatnám. viszont továbbra is szopkodnia kel neki is ha ahoz jön meg a kedvem
2015. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam valami kreatív megoldáson , ez az ízesített síkosító első hallásra talán jó ötletnek tűnik, de ha belegondoltok,..... Annak az erős savas íznek átható szaga is van , keveredve a síkosítóval. Technikailag is kivitelezni, kenegetni, nyalogatni, megint kenegetni , húúúú. Arról nem is beszélve hogy az "ecet savanyú", és a síkosító keveréke , hát nem tudom milyen ízű lenne , de nem sok esélyt látok, hogy sokkal jobb lenne.No persze kísérletezni lehet , persze csak óvatosan, nehogy valami váratlan kémiai reakció beinduljon.:D
2015. jún. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szeretném a lányt akkor nem zavarna mert örömöt akarnék okozni neki
2015. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyalnám. Örömmel töltene el, hogy örömöt okozok neki. Persze nem annyira szuper, mintha normális lenne, de... jó.


(volt már olyan is, hogy akkor kinyaltam egy csajt, amikor megvolt neki - bár már a 3. napnál volt)

2015. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel tudom milyen az iszonyatosan savanyú hanyagolnám. Nagyon hiányozna, de talán meg tudnám szokni.
2015. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp akarod nyalni, de zavar az íze, akkor feküdjön a lány a hátán, tegye szét a lábát és akkor tudod a csiklója környékén, kisajkakat úgy kényeztetni, hogy nem jut oda hüvelyváladék. Hüvelybe belenyalni pedig logikusan így nem kell, hiába jó érzés (állítólag :D ).


Egyébként érdemes orvos/nőgyógyász véleményét kérni, hogy a savas váladéknak van-e antibakteriális szerepe, vagy a gyógyszer ezt okozza és punktum, plusz mit tanácsol?


Ökölszabály: ha bárminek szaga van alapos mosakodás után is, orvos is lássa. Ha csak savas, az nem feltétlen para.


24f

2015. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!