Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vesztem el hirtelen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesztem el hirtelen a nők (szexuális) érdeklődését, mikor elmondom, hogy a mekiben dolgozom?

Figyelt kérdés
Utána még írnak egyszer-kétszer, de utána szó nélkül eltűnnek.
2015. jún. 26. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők nem érdeklődnek a bölcsész fiúk iránt.. ;)
2015. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert fontos nekik a pénz és a tekintély.
2015. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha valóban olyan nővel érdeklődnél akit te érdekelsz nem a munkád nem akármi annak az érdeklődését nem veszted el.


Mikor mostni páromat megismertem, több év ismeretség után léptünk tovább, ismerettségünk eleje óta én abban a hitben éltem, hogy kicsi a mérete, azért nincs barátnője (előszeretettel hülyéskedett vele, hogy neki bizony kicsi van).

Annyira megkedveltük egymást, hogy szépen lassan kialakult egy mélyebb kapscolat és tovább léptünk (annak ellenére, hogy úgy hittem, hogy lehet, hogy kis pénisz de nagyszerű ember nem ez az elsődleges).


Első alkalommal kiderült, hogy csak nagyon bejönnek neki ezek a poénok és majdhogynem ellenkezője igaz...:D

de szómiszó a lényeg aki munkád alapján itél meg attól ne várj sokat.

2015. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
olyan nővel ismerkednél* félre irok elnézést :D
2015. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert vannak olyan nők akiknek a fontossági sorrend első helyén az anyagi háttér illetve a munkahely áll, utána jön a többi.
2015. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert ilyen pénzéhesek a nők! tagadd le hol dolgozol! ennyi találj ki mást
2015. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi a rákos heréért a neten ismerkedsz?


Érdekes nekem volt hogy a nagyszüleim alsóépületében laktam több mint fél évet és relatíve nem sok pénzből éltem. Mégis ELJÁRTAM szórakozni és nappal is ismerkedtem. Több lányt vittem haza arra a matracra szexelni annyi idő alatt, mint amennyit a két kezemen meg tudnék számolni.


Tipp: A VALÓSÁGBAN ISMERKEDJ, NE A NETEN. A valóságban el tudod bűvölni a nőket a személyiségeddel. És akkor sokukat bizony nem fogja érdekelni hol laksz/mit csinálsz.

2015. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert sajnos ez egy lenézendő meló.

Nem látnak benned se potenciált se ambíciót.

Ez van,ha szép lánnyal ismerkedsz akkor meg főleg ez a helyzet.

De még az átlagos lányok is nézik ezt,úgyhogy ez van ember.

Nézik a tested,hajad,ruháid,verdád,anyagi helyzeted ez mind mind fontos.

El kell fogadni a férfinak kell kitenni a zsét az asztalra.


27Ffi

2015. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Saavedro ***** válasza:

"Mert a nők nem érdeklődnek a bölcsész fiúk iránt.. ;)"


SZABADbölcsész, azért pontosítsunk.

2015. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én fel se merem hozni hogy nemzetközi viszonylatban kamionozok :D szerintem a nőknek rögtön egy igénytelen, szőrös, sörhasú, kockás inges, szakadt sapkás sztereotípia jutna az eszébe :D Arra meg nem is gondolnak hogy a fél millát karcolja a fizetésünk :D Ha tudod titkold el, hogy a mekiben nyomod:) 23/F
2015. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!