Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet, hogy nem egy ide illő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem egy ide illő kérdés? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval barátnőmnek volt gombája, elment nőgyógyászhoz és azt mondta neki, hogy én is kenjem canesten plussal. Meg is tettem, 4 napig kentem tegnap előtt abba hagytam, viszont ma azt vette észre, hogy ilyen fehér szarok vannak a makkomon. Szerintetek mitől van? Nem túró! illetve beteg vagyok most és antibiotikumot is szedek. Amikor próbáltam lemosni simán lejött, és semmilyen irritáló érzést nem éreztem.

Válaszotok köszönöm!



2015. jún. 26. 09:32
 1/7 Béla1977 ***** válasza:
Szerintem Menj el dokihoz..
2015. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Amikor próbáltam lemosni simán lejött..."


Tehát mi a kérdés????


Naponta 2x mosod, jó alaposan szappannal, és utána 2x vékonyan kened. Szex persze nincs. Kenegesd még pár napig.

2015. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves utolsó! DE a kérdés valójában arra irányult volna csak rosszul fogalmaztam, hogy ez lehet az antibiotikum hatása, vagy pedig a krém így jön le, ami nem szívódott fel?
2015. jún. 26. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:

A krém, persze, hogy az!

Mindig mosni kell kenés előtt, és nem kell belőle sok. Ha elkezd véletlenül nagyobb (rizs-babszem méretben) piros foltosodni, akkor már túl sok a nyálkahártyádnak a kenőcs, akkor pihentetni kell, és reménykedni, hogy nem jön vissza a gomba.

Ja, és akármilyen furcsán hangzik, de pisilés előtt is kimondottan javallott kezetmosni, pl. egy BKV kapaszkodó után abszolút simán össze lehet szedni minden vackot, amit akár te is átadhattál a barátnődnek...

2015. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pszt! ***** válasza:

Az a "fehér szar" a bőröd ahogy hámlik. Mivel a kenőcs tartalmaz hámosítót. Amúgy is tanácsos két-három hétig használni, hogy biztos, ami biztos elmúljon :)

24/N

2015. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 4-5-ös! egyébként mindig mosom van, hogy napi 3-szor is. Csak nem tudtam, hogy mi volt, ez a fehér rajta, mert nem túró volt, de nem is gomba mert simán lejött.
2015. jún. 26. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:

no para, csak befogja. Nekem is volt asszony miatt, kenegesd és utána jól mosd meg. Amíg nem érzel viszketést és nem vörös, addig nincs baj. Általában 1 hét alatt elmúlik.

(amúgy csak befogja a krém, amiatt fehér, nehéz lemosni)

2015. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!