Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor mondjuk a férfinak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjuk a férfinak hogy nem elég jó nekunk, megmondjuk egyáltalán sértödés lesz belöle?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
mi az h nem elég jó?
2015. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy szó nélkül többet nem válaszolsz és neki és tiltod,törlöd, vagy megmondod korrektül, hogy bocs,de nem tetszel és másra vágysz.
2015. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, sértődés lesz belőle. De mi a többi lehetőség: 1. ott maradsz vele, és szenvedsz; 2. Nem mondod meg, csak valami álindokkal lelépteted, akkor meg te leszel a ribi. Na, melyik a jobb?
2015. jún. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi nem elég jó?

A külseje? A belső értékei?: Akkor minek jöttél össze vele?

Az ágyban? Próbáld tanítgatni, ha nem vevő arra, hogy megpróbáljon a kedvedre tenni akkor hagyd ott.

2015. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a sértődés jogos, szóval szerintem úgy tudod igazán elkerülni jóérzésűen, ha máskor nem igyekszel úgy tenni a másik embernek, mintha jó lenne neked, pl. ha nem is vagy biztos abban, hogy tetszik, akkor nem mutatod neki azt, hogy tetszik, csak azért mert te is valami hízelgésre vágysz közben.

Bár nekem is voltak ezzel problémáim, azt tapasztaltam, hogy ha nagyon emberien, öszintén kitudom fejezni a másiknak, hogy nem akarok semmit tőle(ahelyett, hogy enyelegnék vele) akkor még barátok is tudunk maradni, persze nem azt fejezem ki neki, hogy valami baj lenne vele, hanem az lényegesebb igazságot, hogy bizonytalan vagyok kettőnket illetően. Ezt minél lelki ismeretesebben igyekszem közölni, ha közben én is kínosan viselkedek, az nem jó. Ha meg valaki valamilyen hazugsággal koptat le, úgy hogy utána kénytelenül maga után vonja azt a helyzetet, hogy elkerül, szerintem az úgyis mindennél sértőbb. :)

2015. júl. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!