Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

A párom és köztem egyre nagyobb a feszültség. Az anyósom miatt ( tudom, hogy ez úgy mond szokásos dolog), nagyon negatívan áll hozzám. Mikor a páromm oda költözött hozzám az albérletbe azt mondta nekem, nehogy elköltsem a fia pénzéd, nincsen rá szükségem, dolgozok.

Amikor megkérte a kezemet és elmondtuk akkor elég fura arcot vágott hozzá. Amikor az esküvő volt szóban az sem tetszett neki.

Lakásra gyűjtünk így felajánlotta hogy ide költözzünk (hülye voltam) , belementünk, biztos örül, hogy a fiát újra szem elött láthatja( a lánya életképetelnre nevelte,de nem szólok bele mit hogy csinál). Meghúzom magamat és minden úgy csinálok, hogy ne legyen gond. De így is mikor arról beszélünk a párommal mit hogy kéne ,hogy meglegyen a lakás stb, arról beszél hogy minek sietni és hogy nem kell költségekbe ölni magunkat ( jah ő vett fel diákhitelt a fiának egy tévére....amit majd a páromnak kell visszafizetni) Meg mikor az anyukámék akarnak segíteni azt hozza fel jó de lehet nekik ez rosszúl esik....hát bocsánat, hogy segíteni akarnak.

Szeretem a páromat, de egy évig nem fogom kibírni egy negatív légkörben ahol arra várnak mikor hagyom el a fiát... vagy nekem is sírva kéne oda mennem a páromhoz, hogy megint mit mondott az anyukája nekem.

Nem bírom ez a feszültséget, rossz ötlet volt ide költözni , bár a pénz jobban gyűlik.

Meg így a szexuális életünk is elég lapos lett sajnos, a feszültség miatt...



2015. jún. 23. 09:31
 1/6 anonim válasza:
Szerintem mindenképp költöznötök kell. Beszéld meg a pároddal és usgyi. Meg kell értenie, hogy nem bírsz így élni... normális esetben ő is tudja, hogy mi a helyzet, milyen viszonyban vagy az anyjával,stb.
2015. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jázi :) ***** válasza:

Mérlegelned kell. Kibírod és hamarabb költözhettek sajátba, vagy pedig gyorsan elhúztok albiba és akkor kicsit tovább tart összeszedni a pénzt. Esetleg máshoz nem tudtok költözni?

Sokaknak keseríti az anyós az életét, de nem kell mindent a lelkedre venni. Egyik füleden be a másikon ki. Tudom,hogy nehéz, de csak azt nézd,hogy szereted a fiát és vele akarsz lenni.

2015. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugyan ez a helyzet az anyosom kikészít, nálunk súlyosabb a helyzet én már azért is szar darab vagyok ha merek magamnak venni egy pár cipőt vagy egy csokit... beszélj a pároddal és keressetek együtt megoldást ha nem is a költözés akkor kérd meg a párod hogy beszéljen az anyukájával hogy ez igy nem jó és ne piszkáljon nálunk ez hatásos szokott lenni vagy csak engedd el a füled mellett amit mond és hagyd annyiban .... a sex pedig nagyon fontos probálj te közeliteni vagy lepd meg magatokat egy sexy fehérnemüvel ami a földre kerülhet... nálunk is ellaposodott a sexuális élet de én felpezsditettem!! :) kitartás!!
2015. jún. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pénz nem ér annyit, hogy rámenjen a kapcsolatotok. Költözzetek mielőbb. Jó messze!
2015. jún. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egyszer úgy istenigazából kibeszélnéd magadból a gondokat az anyóssal? Kérdezd meg,milyen feleséget gondolt a fiának, és te miért nem vagy kedves neki, mert te ezt érzed. És ne fogj fel mindent, amit mond úgy, mintha ellenetek mondaná, lehet, sok dologban igaza lehet, egy felnőtt csak tapasztaltabb. Ne sértődjél meg, próbálj te is kedvesebb lenni hozzá. Régen együtt laktak a nagy családok, akkor hogy bírták ki egymást???
2015. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nyílván, valamiben igaza van, azokat meg is fogadom, alapvetően a negatív hozzá állásával van a baj és ahogy kezel engem.

És nem tudom, hogy jöttek ki..biztos sok pálinkát ittak

2015. jún. 24. 16:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!