Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasikkal csak a baj van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasikkal csak a baj van?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem szingli maradok mert nem kell olyan pasi aki análozni,orálozni akar és tele van fétisekkel.


19/L



2015. jún. 22. 12:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
akkor maradj egyedül fa>ina
2015. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

:) de pasik nelkul nem birjuk szoval kellenek nekunk! Atmegy ez rajtad.

Hisz az oral fantasztikus, az analt meg ha nem akarod nem kell, amelyik pasi akaratod ellenere erolteti az nem erdemel meg. De hidd el van aki nagyon erti a dolgat ebben is :) 23N

2015. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ha majd kell is az keresztény lesz.
2015. jún. 22. 12:23
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
A te magánügyed kérdező.
2015. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Legyel leszbi,ugyis akkora divat most-)
2015. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
Picit azert furan gondolkozol..
2015. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Keresztény vagyok :D De análozhatunk orálozhatunk :O na mit szólsz? :D :D Vagy ezt nekem nem szabadna? :/ már mindegy a pokolba jutok azthiszem :/ :D
2015. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Jó dolog, ha hiszünk valamiben, de ha befolyásol a vallás, az annyira már nem. Pár választásnál nem az a fő szempont, hogy keresztény-e. Ki tudja, lehet hogy a jövendőbeli pasid metál koncertekre jár (ugy a sátán zenéje XD) és vele éled. Mindenkinek vannak fétisei, és ugye a szexualitás olyan, mint az evés. Teljesen átlagos és nem olyan, hogy megváltom a világot.
2015. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Pszt! ***** válasza:
64%
Anyukám ide is leírhatod, hogy mit írtál üzenetbe, bár gondolom akkor nem csak én kaptam "szégyelld el magad" üzenetet xD Valaki srácok tudja, hogy ki az isten az a Marceline? :D Mert még nem döntöttem el, hogy sértésnek vehetem-e a kis hölgy üzenetét :D
2015. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
1 évnél tovább úgyse bírod.
2015. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!