Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy nőt beidomitani?

Figyelt kérdés
úgy h mindig azt csinálja amit én akarok

2015. jún. 21. 22:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mi van? Veled valami nem okés... Szexuális szerepjátékokra gondolsz, vagy úgy en bloc egy kapcsolatra? Mert, ha az utóbbi, akkor fordulj pszichológushoz...


#7: Igen, ÁLLATOK, nem pedig emberek esetében. Döntsd el, hogy melyik fajhoz tartozol...

Meg az összes többi hozzád hasonló. Kiábrándítóak vagytok, nem férfiak. Nevetséges.

2015. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
#10: Amit te mondasz, az manipuláció és épp olyan gusztustalan. Nem minden nő csinálja ezt szerencsére. (Y)
2015. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Karesz6969 ***** válasza:
74%
Sehogy sem "kell" ha vagy olyan férfi a nő hozzád fog idomulni mert tisztel, szeret, jó veled stb. de nem korbács vagy terror vagy ilyen baromságok hatására!
2015. jún. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
72%

Mi az, hogy beidomítani?? Állatokat szokták idomítani és nem embereket.


"úgy h mindig azt csinálja amit én akarok"

Minden embernek van szabad akarata, különálló személyisége van stbstb, milyen alapon várod te el, hogy valaki leegyszerűsítve, úgy táncoljon, ahogy te fütyülsz?


Szerintem vegyél egy kutyát és azt tanítsd be és ugráltasd, ahogy kedved tartja.

2015. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%

Karesz6969: gondolod? :))))))


Kérdező, remélem a kérdés feltétele óta már látott pszichológus!

2015. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
88%
#14: Én még egy kutyát sem mernék rábízni. Ha így bánna egy emberrel, mit csinálhatna szegény jószággal...
2015. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Dionsyia ***** válasza:
48%
Manipuláció... istenem. Hidd el évezredek óta csinálják. És működik, sőt sokszor a békés kapcsolat alapja hogy inkább elérd hogy a másik is akarja azt amit te mintsem folyton vitatkozni vele... és hidd el, minden nő csinálja. Ki így, ki úgy.
2015. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

#17: Igen, ezt annak hívják. :'D Hát, akkor csak gratulálni tudok hozzá! Én az ilyen embereket messze elkerülöm... :) (Mégis van egy jó párkapcsolatom...)

És akkor ezek szerint nem vagyok nő a te felfogásod szerint, oké. :'D

2015. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%
#18 Legyél szíves szólni a párodnak, hogy írja le ide a módszerét. Mert azt már tudjuk, hogy az Ő módszere nálad jól működik.
2015. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
#19: Milyen módszer?? :D
2015. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!