Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan fiúk akik szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akik szeretik a telt lányokat és nem csak perverzióból?

Figyelt kérdés

a legtöbb pasi olyan hogy azért akar megismerni mert ez a fétise hogy "kövér" lányt akar..

én mindig utáltam ezt a jelzőt használni magamra, nem vagyok annyira vészes szerintem 156cm vagyok és 71kg a fenekem nagy, és a mellem amin úgy jobban látszik, inkább olyan kis pufi az arcom is.


Szóval, van olyan aki ezeket a láynokat tényleg szépnek találja és megakarja ismerni a személyiségüket is, vagy mindenki csak sex szempontból közelíti meg?


Ha nektek ez tetszik , akkor légyszíves indokoljátok meg mit kedveltek az ilyen lányokban.


2015. jún. 21. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
küldj képet és elmondom a véleményemet, nekem nincs alapjáraton ilyen " perverzióm " a belső világába pedig ha számomra olyan akkor akárkiébe bele tudok szeretni a külsejétől függetlenül, viszont a paraméterek alapján amit leírtál te csak husis vagy szerintem :D
2015. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

175cm és 90kg vagyok, de komoly kapcsolatban élek már 5 éve. A barátom kívül-belül szeret. Mikor először látott akkor a külsőm fogta meg, de aztán egyre több időt töltöttünk együtt, és azt mondta hogy ha nem ilyen lennék, amilyen vagyok, akkor nem sokat érne hogy alapból szerinte csinos vagyok. Tehát vannak olyan pasik akik nem egy fétisük kiéléséhez szükséges "tárgynak" tekintik a kövérebb lányokat. Biztos te is találsz majd magad mellé valakit. :)

24L

2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Pl. Hannibal Lecter abszolút nem perverzióból szereti őket:)
2015. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A telt nőket szeretem, viszont a kövéreket nem, legyen husis, de a rengeteg súlyfelesleg nem vonz.
2015. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kép nélkül tényleg nehézkes..:S
2015. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyilván ha valakit szépnek találunk az azt jelenti hogy szexuálisan vonzónak találjuk. Ez édes kevés egy kapcsolathoz, de ha valakit vonzónak találsz anélkül hogy ismernéd az már egy jó alap :)


Én azt tartom vonzónak bennük hogy kiemeli a nőies vonásokat és természetesebbnek tartom mint az átlagos alkatú lányokat. Ennél jobb indokom nincs. >_<


Én szívesen beszélgetek bármilyen alkatú lányokkal :)

18/f(szintén ,,telt")

2015. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Első benyomás alapján, illat, kinézet, kedvesség alapján igen gyakran a teltebb hölgyek jönnek be. ha pedig szexualitásig "fajul" , nedvesebbek, némelyik finomabb, jobban értékelik a kényeztetést, érzékiebb tud lenni stb stb. Imádom egyszerűen!
2015. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Régen a teltebb nők adták az ideált, így biztos sokaknak bejön. Nekem nincs ilyen fétisem hogy csak a telt lányok érdekelnek, mert az ilyenek csak önteltek és jófejnek hiszik magukat...Ha megszeretek egy lányt, nem igazán foglalkoznék vele hogy van rajta egy kis plusz, persze ne essünk túlzásba, mert van egy határ ahol már visszataszító lehet.
2016. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a telt lányokat jobban szeretem mint a vékonyakat. Van benn egy kis perverzió is, de nem csak azért. Pl szeretem a nagy melleket meg a nagy feneket (persze normális kereteken belül), de mondjuk nekem jobb egy telt csajt megölelni mint egy vékony csajt, és kapcsolatra is jobban el tudok képzelni magam mellé egy telt lányt mint egy vékony csajt.
2016. jan. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb csaj életemben két kis telt csaj volt. Egy 158/60 meg egy 165/70.
2016. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!