Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az hogy milyen tág egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy milyen tág egy lány függ az életkortól?

Figyelt kérdés
Lehet egy 20 éves szûkebb mint egy 14?

2015. jún. 20. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Elképzslhető. Szerintem függ attól is hogy kibe miket dugtak :D
2015. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ideális esetben azért kevesebb dolog járt egy 14 éves puncijában, mint egy 20 évesében, ezért valószínűleg szűkebb. De persze függ genetikai adottságoktól, és még egyéb dolgoktól is.
2015. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Nem feltétlenül függ a kortól, én 24 vagyok, rendszeres szexuális életem van, majdnem minden nap van szex, mégis majdnem olyan rettentő szűk vagyok, mint egy szűz lány.
2015. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek milyen a genetikája, istenem.
2015. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem függ az életkortól. És egyesek, akik itt osztották az észt arról, hogy mennyit szexeltek attól függ, nyissatok már ki egy biológiakönyvet. Az, hogy valaki milyen szűk/tág genetikailag olyan, az hogy mennyit szexel az illető stb nincs rá befolyással. A szülés után kicsit kitágulhat, de azt meg intimtornával többnyire meg lehet oldani.
2015. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

attol függ mennyire izgatod fel lehet egy 14 éves is ojan hogy könnyen behatolsz de a 40 éves is lehet ojan hogy nehezen megy be

amugy alapesetben meg egyforma szűkek

nagyon kis eltérések vannak

ami számit inkább az a felizgatás szexre

majd rájössz

2015. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindössze genetika. Én első perctől nem vagyok valami nagyon szűk, sajnos. :-(
2015. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fugg mennyire tud tagulni es szukulni....es hogy mekkora farok jart benne.
2015. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt dolgom egy 27 eves novel , olyan szuk puncival meg nem talalkoztam , pedig voltam mar szuz lannyal is .
2015. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Lehet, de nem valószínű. Egy szűz lány sokkal szűkebb, mint egy olyan akiben már jártak páran.
2015. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!