Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal, nagyon jól megvagyunk, mégis az utóbbi időben én többször kívánom a szexet, mint ő. Régebben ő is szinte minden nap akarta (akár többször is), mostanában viszont elég ha 3 naponta együtt vagyunk egyszer. Azt mondja fáradt, amit meg is értek hiszen korán kel reggelente, de mégis rossz, mivel nem merek közeledni hozzá, nehogy elutasítson, hogy most nincs kedve hozzá. Velem van a baj? :( 22/N

2015. jún. 19. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinyalni akkor is kitudna!
2015. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig faradt olyan nincs. Nem csal meg?!
2015. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megbízok benne teljesen, abban biztos vagyok hogy nem csal meg. Csak olyan mintha már nem igényelné olyan gyakran az együttléteket. :(
2015. jún. 19. 13:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig amikor szeretkezünk akkor nagyon odaadó, nagyon figyelmes és minden tökéletes :) Az a legfontosabb neki hogy nekem jó legyen. Csak én többször kívánnám azt hogy együtt legyünk mint ő.
2015. jún. 19. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinem többlet igénye van, és megvan a szerelem, szeretet és bizalom. Ilyenkor lehet akár kicsit nyitni mások felé is szexuális téren.

Nálunk működik.

22/F

2015. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt, teljesen odavagyok érte. Vele szeretnék együtt lenni és csakis vele :)
2015. jún. 19. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj egy-két dolgon újítani. Lepd meg ilyen apróságokkal amitől esetleg jobban megjön a kedve ,mert kíváncsi. Próbáljatok új dolgokat ki.
2015. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. jún. 25. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!