Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A cigarettázástól lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigarettázástól lehet büdibb a puna?

Figyelt kérdés
A mostani barátnőm cigizik, az előzőek nem, és neki olyan furcsa szaga van alul, nem olyan mint a többinek. Nyalni se olyan jó. Lehet a cigi miatt? Szóljak neki, vagy megsértődne?
2015. jún. 18. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet a cigi miatt, de nem feltétlenül. Elég kényes téma ez és ha nem vagytok régóta együtt, akkor lehet, hogy nem kellene még felhozni.
2015. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Kávé, cigi ,alkohol :P ez a 3 tapasztalat :P és ne szolj szerintem >< fogadd el így én leszbikus vagyok :P nekem mind1 ha cigizik vagy kávézik én akk is ugyanúgy fogom szeretni
2015. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem mindenki azt mondta eddig,h finom az ízem,pedig cigizem én is :D mondjuk én nagyon ügyelek az ilyesmire,őrült módon tisztálkodom állandóan
2015. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Jázi :) ***** válasza:
41%

Több ismerősöm mondta már,hogy a dohányos lányoknak más íze van. Így biztos,hogy ez is befolyásolja.

Azt is mondták,hogy a vegáké a legjobb ízű. Tehát az étrend is közrejátszik a lenti ízben :)

2015. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Hát ha te lent szívod, akkor biztosan.
2015. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
lehet, sőt biztos. vesd fel neki a témát, amúgy is ezer meg egy oka van ami miatt jobb lenne leszoknia
2015. jún. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
lehet elkapott valami gombás szart
2015. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TheCruve ***** válasza:
85%
Az én párom is cigizik de nem érzem hogy büdös lenne, vagy rossz íze... kifejezetten hívogató illata van:) és az íze hmmmmmmmm... na mindjárt jövök :D
2015. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Én a második válaszolo vagyok :P a leszbi :P ^^ én vega vagyok de am szerintem is jobb egy vega íze :P
2015. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Legközelebb fürödjetek együtt és te mosd meg neki :D ha még mindig nem jo, cseréld le :D :D
2015. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!