Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek most?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam,hogy még nem volt barátnőm...Volt egy csaj akit már rég figyeltem,majd egyszer odamentem hozzá.Érdeklődött meg minden aztán 2. találkozásnál már nem annyira.Majd bejelöltem facebookon is mondom ha nem tesz semmit akkor hagyom a francba.2 hónap után visszaigazolt.Most megint azt érzem,hogy szeretem.Megint csak rá gondolok egész nap.

2015. jún. 17. 08:12
 1/9 A kérdező kommentje:
20/F (rossz kategóriába írtam ki a kérdést)
2015. jún. 17. 08:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak azert mert visszajelolt ket honap utan?? Ne mar...
2015. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő a tökéletes. :<
2015. jún. 17. 08:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Es ezt leszurted ket talalkozasbol es egy visszajelolesbol...
2015. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem csak két találkozás volt.Véletlenül (!) mindig egy helyre jártunk.
2015. jún. 17. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
szánalmas. Azért jártok egy helyre, mert te odamész ahová ő jár. Az egész totál creepy és szánalmas.
2015. jún. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy azért mert az iskolai műsorok nem csinálják meg magukat :o
2015. jún. 17. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:

De miért ilyen módon csinálod hogy kinézel magadnak egy csajt még akkor amikor nem is tudod ő mit akar? Ez butaság!


Ha ma odamennél 10 lányhoz az utcán ismerkedni, akkor sem biztos hogy lenne köztük olyan, aki kedvelne eléggé. Hát még ha csak 1 lánnyal foglalkozol évekig?!


Az elején a nagy számok törvénye szerint kell csajozni hogy egyáltalán találj lányt akinek bejössz. Ez a módszer a hatásos. Menj oda a következő 1 hónapban 50 lányhoz. Biztos találsz köztük olyat még az 50 előtt aki kedvel téged és van esélyed nála. Ezt a mostani nyálaskodást meg felejtsd el.

2015. jún. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát azért megnézném azt,hogy annyihoz odamegyek.Ritkán találok olyan lányt akinek a jelleme is tetszik.A nyálaskodás pedig... Talán inkább bunkónak kéne lennem ? Többször is beszólhattam volna az első két válaszolónak,de nem tettem,mivel megtudom állapítani így is,hogy milyen emberek lehetnek.Visszatérve...Min kéne változtatnom még szerinted ?
2015. jún. 17. 09:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!