Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell csiklozni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csiklozni?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok, nem tudom hogyan kell csiklozni. Soha nem megy el a baratnom, mindig elfarad a csikloja. Ha en csinalom.10-percnel tovabb ha csinalom akkor elfarad.
2015. jún. 16. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 12 éves lehetsz! Minek szexuálod szegény kislányt? Csak elrontod a szexualitását egy életre az idi0ta bénázásoddal!
2015. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Pontosan hogyan szoktad csinálni?
2015. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat mindog azt mondja hogy jol csinalom, de megis egy ido utan megduzzad a csikloja es aztan meg elfarad es azt mondja hogy nem tud elmenni.
2015. jún. 16. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a barátnőd túl feszült és nem tudja elengedni magát kellőképpen?
2015. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, teljes mertekbe nyugodt meg minden, szerintem en rontom valahol el, de nem tudom hol Segitsetek
2015. jún. 16. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Izgasd fel már előtte. Fogdosd, simogasd, masszírozd a testét. Simogasd a hasát, a combját. Ölelgesd, puszilgasd. Csókolózzatok. Ha már eléggé felizgult, akkor kezdd el neki finoman simogatni a két lába közt. Sokáig csak lassan simogasd, és amikor tényleg tocsog a nedvességtől, akkor gyorsíts jól bele. Egyre gyorsabban simogasd, dörzsölgesd neki, majd ujjazzad. Ha így csinálod, bizonyára ki fogod tudni elégíteni. Eddig minden lánynál bevált.
2015. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!