Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet előre megtudni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet előre megtudni, hogy milyen fajta szexet szeret egy férfi?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt olyan aki teljesítette volna a vágyaimat az ágyban, se komoly kapcsolatban, se egyéjszakásban, hiába kértem nyíltan. Szoktam neten ismerkedni, de nem szexkapcsolat céljából, ezért elég fura lenne ilyesmit megbeszélni előre, nem akarom hogy ri****nak nézzen az illető. Persze volt akitől megkérdeztem, de úgy vettem észre minden férfi ilyen sablonos választ ad, hogy gyengéden csinálja, meg ahogy a nő szereti. Na de nekem pont ettől megy el a kedvem a gyengédségtől.. Én domináns férfit akarok. Akinek leírtam a vágyaimat azok meg mind furának tartottak, meg nekiálltak pszichológust játszani, hogy ez nem normális vágy, és hogy ők nem tudnának bántani. Hogyan lehet ezt kideríteni? Soha nem fogok megfelelő párt találni? Nem itt akarok ismerkedni, megoldást szeretnék erre, hogy a való életben hogyan kérdezzek rá.
2015. jún. 15. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ma már nem divat domináns férfiként viselkedni. Sajnos N/24
2015. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pontosan mik is azok a vágyak?
2015. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az ashrak-ra, vagy az smpixie-re, ott rengeteget találsz:)
2015. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért, milyen fajta szexek vannak?????
2015. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
most azt szeretnéd hogy valaki végig uralkodjon fölötted szex közben? vagy hogy ne te légy a központban a pasi csak magával foglalkozzon? ha igen írj:)
2015. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom én mikor mondom, h torkon akarom kefélni őket, csak néznek. Senki se azzal találkozik, akivel egyezik az ízlése.. F
2015. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Előítéletmentes vagyok, nem vagyok oda a szexkapcsolatokért, nem vagyok oda a nagy gyengédségért se.


De hát itt nem ismerkedsz, nagy kár.

2015. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagy szerencsém volt, mert kb. 16 évesen volt egy "barátnőm", aki akkori szemmel egy kíméletlen állat volt, de rávezetett arra, hogy milyen szexre vágynak titkon vagy nem titkon a nők. Ehhez az is közrejátszott, hogy ők sem mondták meg egyenesen, hogy mit akarnak (mármint előzőleg).


Erre simán rá lehet kérdezni. Aki tényleg keményen csinálja, ő úgyis megmondja neked kerek-perec, hogy mi a helyzet. Minek titkolja, ha tudja, hogy a nők jó része is ezt szereti?

2015. jún. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért a domináns viselkedés és az agresszivitás között elég nagy különbség van. A kérdésből pedig nem derül ki, hogy te kevered össze a kettőt, vagy a partnereid nem tudtak különbséget tenni, bár hogy ez már többször előfordult, inkább arra gondolnék, hogy a te vágyaid lehetnek kicsit extrémebbek.
2015. jún. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én eddig még kivétel nélkül minden nőt megkérdeztem lefekvés előtt, hogy milyen szexet szeret, neten is és való életben is. Igaz, volt, aki hazudott, nyilván hogy bevágódjon, de ennél jobb módszer akkor sincs. Ránézésre úgysem fogod megállapítani róluk.
2015. jún. 16. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!