Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek gáz lenne ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek gáz lenne ha a pasinak szüksége lenne némi verbális alázásra részetekről, ahhoz hogy teljesen felizguljon és igazán élvezze a szexet?

Figyelt kérdés

2015. jún. 14. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Számomra igen. Annyi töketlen pasival találkoztam már, akik tele voltak mindenféle rigolyákkal, mire végre felállt a cerka.Szóval inkább nem szexelek, vagy várok olyanra,aki könnyen és egyszerűen feláll.
2015. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon könnyen feláll csak kell hozzá pár alázós mondat :)
2015. jún. 14. 12:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva szubmisszív beállítottságú vagyok, de újabban egyre jobban foglakoztat a másik oldal is. Alapból szeretek kötekedni meg beszólogatni, simán menne szex közben is. :D
2015. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez a beszológatós ,gúnyolódó becsmérlő stílus izgató..erre bármikor és szinte bármeddig képes vagyok teljesen felizgulni :)
2015. jún. 14. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálad ennyiben ki is merül ez az alázós dolog, vagy az is izgatna pl. ha pofont kapnál, pórázon lennél tartva vagy ehhez hasonlók?
2015. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pofon még izgat ,a póráz nem igazán. Inkább pofon,köpködés,facesitting,lábbal történő alázások,strapon,tökönrúgás stb....de már a szóbeli alázás is bőségesen elég ahhoz hogy teljesen begerjedjek
2015. jún. 14. 12:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Én úgy gondolom hogy az egymással szembeni tiszteletnek meg kell lennie egy kapcsolatban, de izlések és pofonok, biztos hogy van olyan nő aki gerjed erre.

20 N

2015. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!