Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fogjam vissza magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogjam vissza magam, ha már most kívánom, de szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem neten egy sráccal, és nagyon egymásra találtunk.. lehet hogy össze is fogunk jönni, majd valamikor találkozni is fogunk nemsoká.

De az a baj hogy én már most fantáziálok róla és kívánom, de szűz vagyok és nem akarom túl hamar oda adni magam.. meg amúgy se szeretném hogy könnyű préda legyek.. :D


Hogy fogjam vissza magam?


19/L


2015. jún. 13. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom hogy az ilyen netes ismerkedések csak fellángolások.
2015. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is lehet belőle szerelem?:S
2015. jún. 13. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Cáfolj meg.:) Nekem még nem sikerült.
2015. jún. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Már megint az "odaadom magam." Árucikk vagy amit odaadnak? Tocsogsz a nedvességtől de ezen kattogsz? Minek? A lány kattog ezen a nő tudja akar e szexet és szexel, nem variál! A kérdésedre a válasz megeggyzik azzal a válasszal: te még lány vagy, vagy nő? dönts!
2015. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem tocsogok a nedvességtől, inkább a gyomromban érzem a kavargást mikor rá gondolok..
2015. jún. 13. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj a netes"szerelmekkel",hogy kialakítasz a másikról egy képet nagadban. Az alapján ami a képeiből,a soraiból ha beszéltek telefonon akkor a hangjából átjön. Aztán találkoztok és ő nem olyan lesz. Lehet nem rosszabb,lehet nem jobb,egész egyszerűen nem olyan. És ez rendszerint illúzióromboló. Szóval találkoztatok mielőbb...
2015. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Szerintem nem baj az, ha kívánod őt, csak vigyázz, mert lehet, hogy direkt arra utazik, hogy egyszer lefektessen, aztán viszlát.
2015. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát pont ezért nem szeretném ha túl hamar csábításba esnék, ezért kértem segítséget, hogy mit csináljak, hogy kibírjam.. :D meg szerintetek meddig kell húzni ezt? mennyi idő után szabad egy lánynak oda adni a szüzességét a fiúnak?
2015. jún. 13. 19:19
 9/10 Yorxun Yorxun ***** válasza:

Ezt neked kell érezned. Nincs olyan stopperóra, ami majd csipog, hogy "most". Ha a srác rendes, és a valóságban is van olyan jó fej, mint az Interneten, akkor akár néhány randi után, ha komoly kapcsolatot szeretnél tőle, akkor azután, hogy összejöttetek.


Ha nem szeretnél komoly kapcsolatot és nagyon kívánod, akkor akár az első randin is. Tőled függ.

2015. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem.. köszi. egyébként komolyat szeretnénk.
2015. jún. 13. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!