Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok folyton ingerült?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok folyton ingerült?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ide tartozik, mégis valahol igen.

Mostanában nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy terveztem: a főnököm nem szólt a leépítésről, és egyik napról a másikra közölte, hogy menjek el, szóval gőzerővel keresek munkát, és közben persze a kiadásaimat is rendeznem kéne. A családom is általában a problémáiról beszél, sok közöttünk a feszültség, főleg apámmal, aki állandóan a hibákat keresi bennem. Általában mindig felemelem a hangom, és sokszor úgy érzem, összetörnék egy tányért. Ha nagyon felhúzom magam, tollat vágok oda, vagy éppen összegyűröm az újságot. A pasim is azzal nyaggat, hogy szexeljünk már sűrűbben (egy héten kétszer vagyunk most), de nekem semmi kedvem ennél többet csáboskodni, mert más gondjaim vannak. Barátaim, olyanok, akikkel megbeszélhetném ezeket, nincsenek. Mégis hogyan vehetnék vissza az indulataimból? Mit tegyek, hogy jobb legyen?

20/L



2015. jún. 12. 12:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szexfüggő egyáltalán kedves kérdező, de ha a pároddal való együttlétet sem élvezed én itt megkérdőjelezem azt is, hogy egyáltalán szeretheted-e.
2015. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!