Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már, akivel itt indította...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, akivel itt indítottatok beszélgetést és végül lett belőle tali+szex? Nem gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát ez baromi érdekes. Én meg mindig úgy járok, hogy megy nagyban a beszélgetés, még zsákbamacskát se árulok, nem hazudok, tök szimpi vagyok, még képeket is kapok, aztán egyszer csak megszakad az adás, felszívódnak
2015. jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

nyugi, mi is így vagyunk vele 99%-ban :)

De néha beesik az az 1% is azért ;) :P

#1 voltam

2015. jún. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
egyszer majdnem, de szerintem nem volt 100-as a leányka, úgyhogy nem tudtunk zöld ágra vergődni
2015. jún. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100 itt induló ismeretségből jön össze egy tali ami szexxel végződik. Illetve nem feltétlenül egy alkalomra kell gondolni. Az arányok nagyjából ilyenek. Legalábbis nálam. Van akivel tök jól el lehet dumálgatni meg minden de messze lakik/nem szexet keres/nem olyan tipus akinél így megy. Vannak azonban szép számban azok is akik erre mennek. Csak meg kell lelni őket.
2015. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem gáz, miért lenne az? :) ez amolyan 0. lépés, és utána találkozástól kezdve minden ugyanúgy megy, mint egy sima ismerkedésnél :)


6 lánnyal voltam már innen :)

2015. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A GYIK bikái
2015. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!