Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok tudnátok az alábbiakra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok az alábbiakra valami magyarázatot vagy elfogadható választ adni?

Figyelt kérdés
Kb háromnegyed évig dolgozott mellettem egy adminisztrátor/20 éves lány/Vőlegénye volt,de eléggé összejöttünk.Hetente legalább háromszor elvittem munka után egy presszóba vagy cukrászdába.Tisztában voltam vele,hogy szeret.Egy alkalommal elmentünk a közeli horgásztó partjára és ott össze jöttük annyira,hogy teljesen meztelenre levetkőztettem,mindent megengedett,élvezte mikor kinyaltam,remegett,hangokat adott,stb.Viszont,hogy megdugjam nem ment bele.Magyarázatot nem adott!Vajon mi lehetett az oka?Máig sem tudom felfogni!
2015. jún. 11. 05:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert vőlegénye van. Lehet észbe kapott.

Vagy a mai világban pici az esély, de lehet hogy szűz és így akár házasodni? Jobbat nem tudok.De a csajról sincs szép véleményem.


Remélem azért segítettem valamennyire.

2015. jún. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a határ a flört, és a megcsalás között. Neki a nyalatás még flört, a dugás megcsalás.
2015. jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első hsz-hez bekapcsolt nála az utolsó fék, van ilyen sok csajnál még akkor is ha nincs pasija. Van rá módszer amivel ez oldható, de nem ez volt a kérdés. És ez sem működik minden nőnél.
2015. jún. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez jó a nyalás még flört ;)))
2015. jún. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nyalástól nem eshet teherbe, tehát csak flört, kaland, szórakozás.
2015. jún. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még annyit,akkor miért ragaszkodik hozzám?!Egyébként köszi a vélemények!
2015. jún. 11. 07:47
 7/10 anonim ***** válasza:

"A nyalástól nem eshet teherbe, tehát csak flört, kaland, szórakozás."


Ezek alapján, nincs kedve valakinek flörtölni velem??

2015. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze az ilyen tipikus,aki nem d*gatja meg magát,de sz*p meg nyalatja magát másokkal. Szűzribizli :)
2015. jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mantis religiosa ***** válasza:
Legalább meghálálta egy jó szopással utána? Ha nem akkor a nő csak kihasznál! Kapj észba, nehogy ráfaragj! Amúgy meg lehet, hogy a vőlegénye nem hajlandó/képes rendesen kinyalni, Te pedig megadod neki ami hiányzik az életéből.
2015. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy jellemtelen szűzk...va a csaj.
2015. jún. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!