Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj ha nincs a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha nincs a környezetemben olyan lány akit úgy szívesen megismernék? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Már rég volt párkapcsolatom, és tegnap összeszedtem a gondolataimat, hogy kinél is lehetne próbálkozni, meglepő módon nem jutottam semmire. Nincs lehetőségem új lányokat megismerni, csak a szokásos lány barátokkal találkozok, beszélgetek és bulizok (már amikor). Van egy pár lány aki tetszik, főleg suliból, de egyikkel sincsenek közös barátaim akiknél érdeklődhetnék, nem járunk közös helyekre az iskolán kívül (már oda se, mert most érettségiztem). Nyilván ott a facebook, ahol bármikor ráírhatnék, de ezt egyszer eljátszottam, hogy ott ismerkedtem, és nem igazán jött be. Azóta inkább a személyes ismerkedést részesítem előnyben. Nem vagyok egy ronda srác sem (mások szerint) és elég értelmesnek tartom magam. 18F :)
2015. jún. 9. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
És pontosan mi is itt a kérdés?
2015. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
társkereső tinder stb ... vagy fogod a töködet a bátorságod a jó kiállásod és laza dumával odamész ahhoz a csajhoz aki tetszik a buliban és beszélgetsz vele előbb-utóbb biztos találsz személyiségben is tetsző csajt
2015. jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!