Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelül napozni a balatonon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelül napozni a balatonon?

Figyelt kérdés
Lehet? 18/f vagy inkább a vizibiciklis megoldás..

2015. jún. 9. 22:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Meztelenül*
2015. jún. 9. 22:34
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Lehetne ha szép lány lennél.
2015. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan, hagyjuk már. Nem az érdekel téged, hogy lehet-e, hanem az, hogy rád mászik-e valamilyen kiscsaj. Különben nem ebbe a kategóriába tetted volna fel a kérdést.
2015. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
lehet, amíg rád nem szólnak. vagy menj nudista strandra
2015. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Balatonberény vagy Balatonakali naturista strand/kempingek. 18 éves kort betöltve nem kell szülői beleegyező nyilatkozat sem.
2015. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kimondott nudista helyeken lehet, de ha rám hallgatsz vagy magán helyen napoz ahol másokat sem zavarsz vagy bérelj vízibiciklit és menj el vele messzebb a parttól és ott próbáld meg.


Barátnőim régen sokszor csináltak ilyet hogy vízibicajjal vagy egyik srác hajójával elmentek messzebb és ott meztelen napoztak.



Én inkább nudista strandra mennék, de oda sem járok szívesen valahogy utálok közösségben meztelenkedni pedig régebben szüleimmel sokat jártunk nudista strandokra, meg így is lettem nevelve, itthon csak meztelen vagyok szinte. Garázsunkon ami egybe van a műhelyünkkel ott lapos tető van ott is szoktam gyakran napozni mivel hegyoldalba lakunk és majdnem a mi házunk van a legmagasabban így esélytelen hogy meglátnak, fekve oldalt teljes takarásba vagyok mert vagy 80 cm méter fal van a tető körül.

2015. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
vizibiciklis lesz... és 3 lány is jön velem. az egyik a barátnőm, a másik a nővére + a legjobb bnője.. xdd
2015. jún. 11. 03:37
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
És mind a három csaj puncit fog villantani előtted?
2015. jún. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. lehet xd nem lenne rossz
2015. jún. 12. 10:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Irigykedek, 3csaj egy pasi...
2015. júl. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!