Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huvelyorgazmus?

Figyelt kérdés
Hogyan erjem el ? ujjal lehetseges ? Segitsetek

#hüvely #orgazmus #huvelyorgazmus
2015. jún. 8. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges ujjal csak keresd meg a G pontodat,de viszont nem mindenki képes rá sajnos.
2015. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hüvelyi és csiklói orgazmus egy és ugyan az, ugyanis a g-pont a csiklóval van összeköttetésben.
2015. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan partner kell, aki tudja hasznalni a szerszamat..10 evig hittem azt, hogy a huvelyi orgazmus urban legend...most 3 is van belole egy-egy menet alatt *-*. Ujjal nem probaltam elerni..
2015. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2: látszik, hogy neked legalább az egyikben még nem volt részed, különben nem mondanád ezt.
2015. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as leírnád, hogy neked hogyan jött össze? :)
2015. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a partneredtől függ nagyon, ha van. Én majdnem elértem egyszer, de a párom pont elfáradt és kicsit belassított, oda volt az egész, pedig már minden izmom megfeszült... :(
2015. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Olyan partner kell, aki tudja hasznalni a szerszamat..10 evig hittem azt, hogy a huvelyi orgazmus urban legend...most 3 is van belole egy-egy menet alatt *-*. Ujjal nem probaltam elerni.."


Pont az ilyenek miatt van annyi önbizalom hiányos férfi. Ugyan is ha nem jó a szex, az legalább annyira a nő hibája is mint a férfié. Használni tudja a szerszámát? Oké, de akkor ti nők meg segítsetek és mondjátok, hogyan jó nektek!

2015. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!