Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez gyakori dolog nálatok lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyakori dolog nálatok lányok?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy személyesen vagy az interneten ismerkedem. Mindig őszinte vagyok! Ezért elmondom hogy mennyire szeretek egy lányt akit ne kaptam meg soha.


Ezután mindig idegesek szoktak lenni! Ne róla beszéljek hanem "vele" foglalkozzak! Ez jelentheti azt hogy tetszem ezeknek a nőknek? És féltékenyek arra akiért rajongok? Mert nem értük?


2015. jún. 8. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem szeretik, hogy a múlton rágódsz és komolytalannak tartanak. Lehet tetszel is nekik. Vagy csak simán nem érdekli őket.


Én is meghallgatom, ha valaki ezt mondja, de különösebb izgalomba nem hoz.

2015. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Képzeld el a helyzetet fordítva: akár személyesen, akár a neten ismerkedést kezdeményez veled egy lány, és őszintén elmondja neked, hogy rajong egy másik pasiért, akit soha "nem kapott" meg.


Belőled ez milyen érzéseket váltana ki?

2015. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy.

Ha velem ismerkedni aakrna egy pasi, és elkezdene nyafogni a múlt miatt, akkor meghallgatnám, de szánalmasnak gondolnám. Nem a gondjai miatt, hanem hogy egy olyan lánnyak mondja el, akivel elvileg többet akar- hát most kiderült, hogy nem, ő csak bőgni akar valakinek a vállán. Szánalmas.

2015. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem féltékenység. Csak mi nők sem szeretjük ha palira vesznek minket. Most őszintén, te járnál olyan csajjal aki a kapcsolat ideje alatt végig másért ácsingózik?
2015. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért elmondom hogy mennyire szeretek egy lányt akit ne kaptam meg soha."

Most komolyan, te azzal akarsz becsajozni, hogy közlöd a kiszemelt nővel, hogy mást szeretsz? :D

Azta k**va!

2015. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mindig őszinte vagyok!"


Szerintem amit leírtál, az nem őszinteség, hanem annak a jele, hogy még nem dolgoztad fel azt a viszonzatlan szerelemet, illetve vágyódást valaki iránt, emiatt nem állsz készen egy kapcsolatra, másrészt nem tudod felmérni, hogy milyen hatással van a másik emberre, ha ilyet megosztasz vele.


Ez kb. az a fajta őszinteség, mintha neked azt mondaná egy nő abban a pillanatban, amikor egymásra vágyakozva először kihámozzátok egymást a ruhából, hogy a péniszed 3-4 centivel rövidebb az számra ideálisnál, és valamivel vékonyabb is, de azért ad neked egy esélyt, ha már egyszer nem lehet az exével, akié annyira tökéletes volt.


Mennyire értékelnéd, hogy csak "őszinte volt"?

2015. jún. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Volt egy nő aki elől ezt rejtegettem de rájött hogy mást tulajdonságait keresem benne! Az se volt megoldás sajnos.


Talán ha megjelenne valaki aki teljesen elvenné az eszem, mint az a lány anno. Sikerülne tovább lépnem. Nincsenek nagy igényeim! Bírjam a csajt! Külsőre az átlagot keresem, egyetlen kikötés hogy kövér ne legyen!

2015. jún. 8. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező ,jó érzés lenne ha a lány akivel ismerkedsz az előző barátjáról áradozna, hogy mekkora 20 centis fa-..sza volt, ki volt gyúrva a teste és úgy megdugta mindig hogy utána ketté állt a füle napokig?
2015. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem hevered ki azt a nőt ne akarj mással csajozni. Én sem tolerálnám ha nem lennék a number 1.
2015. jún. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!